Barcelona vs Valencia

Barcelona vs ValenciaBarcelonaValencia

🏀 2023-11-17 – Euroliga

 

Barcelona vs Valencia zapowiedź meczu

Mecz Barcelona vs Valencia rozgrywany w Euroliga rozpocznie się o godzinie 19:30 czasu GMT 2023-11-17. Drużyna gospodarzy ma na koncie 7 zwycięstwa z ostatnich 9 rozegranych spotkań, natomiast Valencia ma 0.778 procentowy wskaźnik zwycięstw z ostatnich 9 rozegranych spotkań.

Jeśli chodzi o 4 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, to Barcelona ma 2 zwycięstwa na swoim koncie, podczas gdy Valencia ma zanotowane zwycięstwa 0 meczów wyjazdowych.

W bieżącym sezonie różnica średniej punktów Barcelona wynosi 6.3, podczas gdy różnica średniej punktów Valencia to 3.2:

  • Barcelona: 84.9 jako średnia punktów „za”, 78.6 jako średnia punktów „przeciwko”
  • Valencia: 79.3 jako średnia punktów „za”, 76.1 jako średnia punktów „przeciwko”

Barcelona vs Valencia Wyniki spotkań bezpośrednich

Tabela poniżej przedstawia wyniki ostatnich 5 spotkań „Head to Head” pomiędzy Barcelona a Valencia:

Data Wynik
2023-10-29 Valencia 71 – 68 Barcelona
2023-06-02 Valencia 64 – 87 Barcelona
2023-05-29 Barcelona 84 – 74 Valencia
2023-04-14 Barcelona 85 – 71 Valencia

Oprócz rezultatów końcowych w tych meczach, możesz sprawdzić więcej danych H2H dla meczu Barcelona vs Valencia, wraz z aktualną formą drużyny i tabelą.

Barcelona vs Valencia Typy

Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników H2H pomiędzy Barcelona a Valencia oraz współczynników zwycięstwa każdej z drużyn możemy obliczyć prawdopodobieństwo zwycięzcy tego meczu.

Typy Barcelona vs Valencia

Nasze przewidywania dotyczące meczu Barcelona vs Valencia rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-11-17 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Typy Barcelona vs Valencia

Nasze przewidywania dotyczące meczu Barcelona vs Valencia rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-11-17 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Zalecamy sprawdzenie bardziej szczegółowych statystyk i wyrobienie sobie własnej opinii przed wytypowaniem zwycięzcy meczu dla celów zakładów. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez BasketballStats247.com i wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Barcelona vs Valencia?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, na których możesz obstawiać Zwycięzcę Meczu rozgrywanego między Barcelona a Valencia, wraz z innymi zakładami, takimi jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca Połowy itp:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Nasze rekomendacje dla tych operatorów oparte są na opiniach użytkowników i doświadczeniu w branży. Co więcej, bukmacherzy ci oferują bonusy za rejestrację dla nowych użytkowników i są świetni do obstawiania innych sportów, takich jak piłka nożna, tenis, piłka ręczna i ponad 20 innych dyscyplin. Zastrzeżenie: Z tymi polecanymi stronami bukmacherskimi mamy również podpisane umowy reklamowe.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Barcelona vs Valencia?

Napisano w Euroliga Tagi: ,