Baskonia vs Bayern

Baskonia vs BayernBaskoniaBayern

🏀 2022-12-09 – Euroliga

 

Baskonia vs Bayern zapowiedź meczu

Mecz Baskonia vs Bayern rozgrywany w Euroliga rozpocznie się o godzinie 19:30 czasu GMT 2022-12-09. Drużyna gospodarzy ma na koncie 7 zwycięstwa z ostatnich 10 rozegranych spotkań, natomiast Bayern ma 0.735 procentowy wskaźnik zwycięstw z ostatnich 34 rozegranych spotkań.

Jeśli chodzi o 4 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, to Baskonia ma 1 zwycięstwa na swoim koncie, podczas gdy Bayern ma zanotowane zwycięstwa 1 meczów wyjazdowych.

W bieżącym sezonie różnica średniej punktów Baskonia wynosi 7.1, podczas gdy różnica średniej punktów Bayern to 7.5:

  • Baskonia: 90.6 jako średnia punktów „za”, 83.5 jako średnia punktów „przeciwko”
  • Bayern: 81.5 jako średnia punktów „za”, 74.0 jako średnia punktów „przeciwko”

Baskonia vs Bayern Wyniki spotkań bezpośrednich

Tabela poniżej przedstawia wyniki ostatnich 5 spotkań „Head to Head” pomiędzy Baskonia a Bayern:

Data Wynik
2022-01-21 Baskonia 77 – 84 Bayern
2021-12-23 Bayern 76 – 81 Baskonia
2021-03-12 Baskonia 78 – 71 Bayern
2020-12-18 Bayern 77 – 66 Baskonia

Oprócz rezultatów końcowych w tych meczach, możesz sprawdzić więcej danych H2H dla meczu Baskonia vs Bayern, wraz z aktualną formą drużyny i tabelą.

Baskonia vs Bayern Typy

Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników H2H pomiędzy Baskonia a Bayern oraz współczynników zwycięstwa każdej z drużyn możemy obliczyć prawdopodobieństwo zwycięzcy tego meczu.

Typy Baskonia vs Bayern

Nasze przewidywania dotyczące meczu Baskonia vs Bayern rozgrywanego w Euroliga dnia 2022-12-09 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Typy Baskonia vs Bayern

Nasze przewidywania dotyczące meczu Baskonia vs Bayern rozgrywanego w Euroliga dnia 2022-12-09 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Zalecamy sprawdzenie bardziej szczegółowych statystyk i wyrobienie sobie własnej opinii przed wytypowaniem zwycięzcy meczu dla celów zakładów. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez BasketballStats247.com i wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Baskonia vs Bayern?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, na których możesz obstawiać Zwycięzcę Meczu rozgrywanego między Baskonia a Bayern, wraz z innymi zakładami, takimi jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca Połowy itp:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Nasze rekomendacje dla tych operatorów oparte są na opiniach użytkowników i doświadczeniu w branży. Co więcej, bukmacherzy ci oferują bonusy za rejestrację dla nowych użytkowników i są świetni do obstawiania innych sportów, takich jak piłka nożna, tenis, piłka ręczna i ponad 20 innych dyscyplin. Zastrzeżenie: Z tymi polecanymi stronami bukmacherskimi mamy również podpisane umowy reklamowe.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Baskonia vs Bayern?

Napisano w Euroliga Tagi: ,