Baskonia vs Monaco

Baskonia vs MonacoBaskoniaMonaco

🏀 2023-03-10 – Euroliga

 

Baskonia vs Monaco zapowiedź meczu

Mecz Baskonia vs Monaco rozgrywany w Euroliga rozpocznie się o godzinie 19:30 czasu GMT 2023-03-10. Drużyna gospodarzy ma na koncie 17 zwycięstwa z ostatnich 21 rozegranych spotkań, natomiast Monaco ma 0.818 procentowy wskaźnik zwycięstw z ostatnich 22 rozegranych spotkań.

Jeśli chodzi o 4 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, to Baskonia ma 1 zwycięstwa na swoim koncie, podczas gdy Monaco ma zanotowane zwycięstwa 0 meczów wyjazdowych.

W bieżącym sezonie różnica średniej punktów Baskonia wynosi 8.8, podczas gdy różnica średniej punktów Monaco to 9.6:

  • Baskonia: 91.0 jako średnia punktów „za”, 82.2 jako średnia punktów „przeciwko”
  • Monaco: 90.4 jako średnia punktów „za”, 80.8 jako średnia punktów „przeciwko”

Baskonia vs Monaco Wyniki spotkań bezpośrednich

Tabela poniżej przedstawia wyniki ostatnich 5 spotkań „Head to Head” pomiędzy Baskonia a Monaco:

Data Wynik
2022-11-18 Monaco 79 – 74 Baskonia
2022-03-25 Monaco 78 – 68 Baskonia
2021-10-22 Baskonia 78 – 66 Monaco
n/a n/a

Oprócz rezultatów końcowych w tych meczach, możesz sprawdzić więcej danych H2H dla meczu Baskonia vs Monaco, wraz z aktualną formą drużyny i tabelą.

Baskonia vs Monaco Typy

Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników H2H pomiędzy Baskonia a Monaco oraz współczynników zwycięstwa każdej z drużyn możemy obliczyć prawdopodobieństwo zwycięzcy tego meczu.

Typy Baskonia vs Monaco

Nasze przewidywania dotyczące meczu Baskonia vs Monaco rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-03-10 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Typy Baskonia vs Monaco

Nasze przewidywania dotyczące meczu Baskonia vs Monaco rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-03-10 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Zalecamy sprawdzenie bardziej szczegółowych statystyk i wyrobienie sobie własnej opinii przed wytypowaniem zwycięzcy meczu dla celów zakładów. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez BasketballStats247.com i wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Baskonia vs Monaco?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, na których możesz obstawiać Zwycięzcę Meczu rozgrywanego między Baskonia a Monaco, wraz z innymi zakładami, takimi jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca Połowy itp:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Nasze rekomendacje dla tych operatorów oparte są na opiniach użytkowników i doświadczeniu w branży. Co więcej, bukmacherzy ci oferują bonusy za rejestrację dla nowych użytkowników i są świetni do obstawiania innych sportów, takich jak piłka nożna, tenis, piłka ręczna i ponad 20 innych dyscyplin. Zastrzeżenie: Z tymi polecanymi stronami bukmacherskimi mamy również podpisane umowy reklamowe.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Baskonia vs Monaco?

Napisano w Euroliga Tagi: ,