Baskonia vs Valencia

Baskonia vs ValenciaBaskoniaValencia

🏀 2023-03-03 – Euroliga

 

Baskonia vs Valencia zapowiedź meczu

Mecz Baskonia vs Valencia rozgrywany w Euroliga rozpocznie się o godzinie 19:30 czasu GMT 2023-03-03. Drużyna gospodarzy ma na koncie 16 zwycięstwa z ostatnich 20 rozegranych spotkań, natomiast Valencia ma 0.500 procentowy wskaźnik zwycięstw z ostatnich 20 rozegranych spotkań.

Jeśli chodzi o 4 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, to Baskonia ma 1 zwycięstwa na swoim koncie, podczas gdy Valencia ma zanotowane zwycięstwa 1 meczów wyjazdowych.

W bieżącym sezonie różnica średniej punktów Baskonia wynosi 8.1, podczas gdy różnica średniej punktów Valencia to 0.8:

  • Baskonia: 90.4 jako średnia punktów „za”, 82.3 jako średnia punktów „przeciwko”
  • Valencia: 85.5 jako średnia punktów „za”, 84.7 jako średnia punktów „przeciwko”

Baskonia vs Valencia Wyniki spotkań bezpośrednich

Tabela poniżej przedstawia wyniki ostatnich 5 spotkań „Head to Head” pomiędzy Baskonia a Valencia:

Data Wynik
2023-01-08 Baskonia 85 – 79 Valencia
2022-10-06 Valencia 71 – 81 Baskonia
2022-05-30 Valencia 59 – 76 Baskonia
2022-05-28 Baskonia 82 – 89 Valencia

Oprócz rezultatów końcowych w tych meczach, możesz sprawdzić więcej danych H2H dla meczu Baskonia vs Valencia, wraz z aktualną formą drużyny i tabelą.

Baskonia vs Valencia Typy

Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników H2H pomiędzy Baskonia a Valencia oraz współczynników zwycięstwa każdej z drużyn możemy obliczyć prawdopodobieństwo zwycięzcy tego meczu.

Typy Baskonia vs Valencia

Nasze przewidywania dotyczące meczu Baskonia vs Valencia rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-03-03 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Typy Baskonia vs Valencia

Nasze przewidywania dotyczące meczu Baskonia vs Valencia rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-03-03 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Zalecamy sprawdzenie bardziej szczegółowych statystyk i wyrobienie sobie własnej opinii przed wytypowaniem zwycięzcy meczu dla celów zakładów. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez BasketballStats247.com i wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Baskonia vs Valencia?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, na których możesz obstawiać Zwycięzcę Meczu rozgrywanego między Baskonia a Valencia, wraz z innymi zakładami, takimi jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca Połowy itp:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Nasze rekomendacje dla tych operatorów oparte są na opiniach użytkowników i doświadczeniu w branży. Co więcej, bukmacherzy ci oferują bonusy za rejestrację dla nowych użytkowników i są świetni do obstawiania innych sportów, takich jak piłka nożna, tenis, piłka ręczna i ponad 20 innych dyscyplin. Zastrzeżenie: Z tymi polecanymi stronami bukmacherskimi mamy również podpisane umowy reklamowe.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Baskonia vs Valencia?

Napisano w Euroliga Tagi: ,