Bayern vs Baskonia

Bayern vs BaskoniaBayernBaskonia

🏀 2023-01-10 – Euroliga

 

Bayern vs Baskonia zapowiedź meczu

Mecz Bayern vs Baskonia rozgrywany w Euroliga rozpocznie się o godzinie 19:30 czasu GMT 2023-01-10. Drużyna gospodarzy ma na koncie 25 zwycięstwa z ostatnich 34 rozegranych spotkań, natomiast Baskonia ma 0.800 procentowy wskaźnik zwycięstw z ostatnich 15 rozegranych spotkań.

Jeśli chodzi o 4 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, to Bayern ma 0 zwycięstwa na swoim koncie, podczas gdy Baskonia ma zanotowane zwycięstwa 1 meczów wyjazdowych.

W bieżącym sezonie różnica średniej punktów Bayern wynosi 7.5, podczas gdy różnica średniej punktów Baskonia to 9.2:

  • Bayern: 81.5 jako średnia punktów „za”, 74.0 jako średnia punktów „przeciwko”
  • Baskonia: 91.3 jako średnia punktów „za”, 82.1 jako średnia punktów „przeciwko”

Bayern vs Baskonia Wyniki spotkań bezpośrednich

Tabela poniżej przedstawia wyniki ostatnich 5 spotkań „Head to Head” pomiędzy Bayern a Baskonia:

Data Wynik
2022-12-09 Baskonia 78 – 53 Bayern
2022-01-21 Baskonia 77 – 84 Bayern
2021-12-23 Bayern 76 – 81 Baskonia
2021-03-12 Baskonia 78 – 71 Bayern

Oprócz rezultatów końcowych w tych meczach, możesz sprawdzić więcej danych H2H dla meczu Bayern vs Baskonia, wraz z aktualną formą drużyny i tabelą.

Bayern vs Baskonia Typy

Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników H2H pomiędzy Bayern a Baskonia oraz współczynników zwycięstwa każdej z drużyn możemy obliczyć prawdopodobieństwo zwycięzcy tego meczu.

Typy Bayern vs Baskonia

Nasze przewidywania dotyczące meczu Bayern vs Baskonia rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-01-10 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Typy Bayern vs Baskonia

Nasze przewidywania dotyczące meczu Bayern vs Baskonia rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-01-10 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Zalecamy sprawdzenie bardziej szczegółowych statystyk i wyrobienie sobie własnej opinii przed wytypowaniem zwycięzcy meczu dla celów zakładów. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez BasketballStats247.com i wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Bayern vs Baskonia?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, na których możesz obstawiać Zwycięzcę Meczu rozgrywanego między Bayern a Baskonia, wraz z innymi zakładami, takimi jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca Połowy itp:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Nasze rekomendacje dla tych operatorów oparte są na opiniach użytkowników i doświadczeniu w branży. Co więcej, bukmacherzy ci oferują bonusy za rejestrację dla nowych użytkowników i są świetni do obstawiania innych sportów, takich jak piłka nożna, tenis, piłka ręczna i ponad 20 innych dyscyplin. Zastrzeżenie: Z tymi polecanymi stronami bukmacherskimi mamy również podpisane umowy reklamowe.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Bayern vs Baskonia?

Napisano w Euroliga Tagi: ,