Bayern vs Monaco

Bayern vs MonacoBayernMonaco

🏀 2023-03-31 – Euroliga

 

Bayern vs Monaco zapowiedź meczu

Mecz Bayern vs Monaco rozgrywany w Euroliga rozpocznie się o godzinie 17:00 czasu GMT 2023-03-31. Drużyna gospodarzy ma na koncie 18 zwycięstwa z ostatnich 24 rozegranych spotkań, natomiast Monaco ma 0.800 procentowy wskaźnik zwycięstw z ostatnich 25 rozegranych spotkań.

Jeśli chodzi o 4 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, to Bayern ma 0 zwycięstwa na swoim koncie, podczas gdy Monaco ma zanotowane zwycięstwa 1 meczów wyjazdowych.

W bieżącym sezonie różnica średniej punktów Bayern wynosi 6.2, podczas gdy różnica średniej punktów Monaco to 9.5:

  • Bayern: 81.9 jako średnia punktów „za”, 75.7 jako średnia punktów „przeciwko”
  • Monaco: 90.0 jako średnia punktów „za”, 80.5 jako średnia punktów „przeciwko”

Bayern vs Monaco Wyniki spotkań bezpośrednich

Tabela poniżej przedstawia wyniki ostatnich 5 spotkań „Head to Head” pomiędzy Bayern a Monaco:

Data Wynik
2022-11-25 Monaco 80 – 79 Bayern
2022-01-13 Bayern 78 – 83 Monaco
2021-11-12 Monaco 94 – 71 Bayern
n/a n/a

Oprócz rezultatów końcowych w tych meczach, możesz sprawdzić więcej danych H2H dla meczu Bayern vs Monaco, wraz z aktualną formą drużyny i tabelą.

Bayern vs Monaco Typy

Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników H2H pomiędzy Bayern a Monaco oraz współczynników zwycięstwa każdej z drużyn możemy obliczyć prawdopodobieństwo zwycięzcy tego meczu.

Typy Bayern vs Monaco

Nasze przewidywania dotyczące meczu Bayern vs Monaco rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-03-31 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Typy Bayern vs Monaco

Nasze przewidywania dotyczące meczu Bayern vs Monaco rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-03-31 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Zalecamy sprawdzenie bardziej szczegółowych statystyk i wyrobienie sobie własnej opinii przed wytypowaniem zwycięzcy meczu dla celów zakładów. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez BasketballStats247.com i wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Bayern vs Monaco?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, na których możesz obstawiać Zwycięzcę Meczu rozgrywanego między Bayern a Monaco, wraz z innymi zakładami, takimi jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca Połowy itp:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Nasze rekomendacje dla tych operatorów oparte są na opiniach użytkowników i doświadczeniu w branży. Co więcej, bukmacherzy ci oferują bonusy za rejestrację dla nowych użytkowników i są świetni do obstawiania innych sportów, takich jak piłka nożna, tenis, piłka ręczna i ponad 20 innych dyscyplin. Zastrzeżenie: Z tymi polecanymi stronami bukmacherskimi mamy również podpisane umowy reklamowe.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Bayern vs Monaco?

Napisano w Euroliga Tagi: ,