Bayern vs Partizan

Bayern vs PartizanBayernPartizan

🏀 2023-11-15 – Euroliga

 

Bayern vs Partizan zapowiedź meczu

Mecz Bayern vs Partizan rozgrywany w Euroliga rozpocznie się o godzinie 19:30 czasu GMT 2023-11-15. Drużyna gospodarzy ma na koncie 4 zwycięstwa z ostatnich 7 rozegranych spotkań, natomiast Partizan ma procentowy wskaźnik zwycięstw z ostatnich rozegranych spotkań.

Jeśli chodzi o 4 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, to Bayern ma 1 zwycięstwa na swoim koncie, podczas gdy Partizan ma zanotowane zwycięstwa 1 meczów wyjazdowych.

W bieżącym sezonie różnica średniej punktów Bayern wynosi 8.8, podczas gdy różnica średniej punktów Partizan to :

  • Bayern: 85.9 jako średnia punktów „za”, 77.1 jako średnia punktów „przeciwko”
  • Partizan: jako średnia punktów „za”, jako średnia punktów „przeciwko”

Bayern vs Partizan Wyniki spotkań bezpośrednich

Tabela poniżej przedstawia wyniki ostatnich 5 spotkań „Head to Head” pomiędzy Bayern a Partizan:

Data Wynik
2023-09-24 Bayern 99 – 95 Partizan
2023-02-09 Bayern 71 – 82 Partizan
2022-12-29 Partizan 83 – 77 Bayern
n/a n/a

Oprócz rezultatów końcowych w tych meczach, możesz sprawdzić więcej danych H2H dla meczu Bayern vs Partizan, wraz z aktualną formą drużyny i tabelą.

Bayern vs Partizan Typy

Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników H2H pomiędzy Bayern a Partizan oraz współczynników zwycięstwa każdej z drużyn możemy obliczyć prawdopodobieństwo zwycięzcy tego meczu.

Typy Bayern vs Partizan

Nasze przewidywania dotyczące meczu Bayern vs Partizan rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-11-15 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Typy Bayern vs Partizan

Nasze przewidywania dotyczące meczu Bayern vs Partizan rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-11-15 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Zalecamy sprawdzenie bardziej szczegółowych statystyk i wyrobienie sobie własnej opinii przed wytypowaniem zwycięzcy meczu dla celów zakładów. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez BasketballStats247.com i wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Bayern vs Partizan?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, na których możesz obstawiać Zwycięzcę Meczu rozgrywanego między Bayern a Partizan, wraz z innymi zakładami, takimi jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca Połowy itp:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Nasze rekomendacje dla tych operatorów oparte są na opiniach użytkowników i doświadczeniu w branży. Co więcej, bukmacherzy ci oferują bonusy za rejestrację dla nowych użytkowników i są świetni do obstawiania innych sportów, takich jak piłka nożna, tenis, piłka ręczna i ponad 20 innych dyscyplin. Zastrzeżenie: Z tymi polecanymi stronami bukmacherskimi mamy również podpisane umowy reklamowe.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Bayern vs Partizan?

Napisano w Euroliga Tagi: ,