Fenerbahce vs Bayern

Fenerbahce vs BayernFenerbahceBayern

🏀 2023-01-12 – Euroliga

 

Fenerbahce vs Bayern zapowiedź meczu

Mecz Fenerbahce vs Bayern rozgrywany w Euroliga rozpocznie się o godzinie 17:45 czasu GMT 2023-01-12. Drużyna gospodarzy ma na koncie 21 zwycięstwa z ostatnich 28 rozegranych spotkań, natomiast Bayern ma 0.735 procentowy wskaźnik zwycięstw z ostatnich 34 rozegranych spotkań.

Jeśli chodzi o 4 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, to Fenerbahce ma 1 zwycięstwa na swoim koncie, podczas gdy Bayern ma zanotowane zwycięstwa 0 meczów wyjazdowych.

W bieżącym sezonie różnica średniej punktów Fenerbahce wynosi 11.2, podczas gdy różnica średniej punktów Bayern to 7.5:

  • Fenerbahce: 87.1 jako średnia punktów „za”, 75.9 jako średnia punktów „przeciwko”
  • Bayern: 81.5 jako średnia punktów „za”, 74.0 jako średnia punktów „przeciwko”

Fenerbahce vs Bayern Wyniki spotkań bezpośrednich

Tabela poniżej przedstawia wyniki ostatnich 5 spotkań „Head to Head” pomiędzy Fenerbahce a Bayern:

Data Wynik
2022-10-06 Bayern 62 – 74 Fenerbahce
2022-04-04 Fenerbahce 81 – 76 Bayern
2021-11-16 Bayern 71 – 63 Fenerbahce
2021-03-30 Bayern 68 – 77 Fenerbahce

Oprócz rezultatów końcowych w tych meczach, możesz sprawdzić więcej danych H2H dla meczu Fenerbahce vs Bayern, wraz z aktualną formą drużyny i tabelą.

Fenerbahce vs Bayern Typy

Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników H2H pomiędzy Fenerbahce a Bayern oraz współczynników zwycięstwa każdej z drużyn możemy obliczyć prawdopodobieństwo zwycięzcy tego meczu.

Typy Fenerbahce vs Bayern

Nasze przewidywania dotyczące meczu Fenerbahce vs Bayern rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-01-12 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Typy Fenerbahce vs Bayern

Nasze przewidywania dotyczące meczu Fenerbahce vs Bayern rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-01-12 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Zalecamy sprawdzenie bardziej szczegółowych statystyk i wyrobienie sobie własnej opinii przed wytypowaniem zwycięzcy meczu dla celów zakładów. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez BasketballStats247.com i wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Fenerbahce vs Bayern?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, na których możesz obstawiać Zwycięzcę Meczu rozgrywanego między Fenerbahce a Bayern, wraz z innymi zakładami, takimi jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca Połowy itp:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Nasze rekomendacje dla tych operatorów oparte są na opiniach użytkowników i doświadczeniu w branży. Co więcej, bukmacherzy ci oferują bonusy za rejestrację dla nowych użytkowników i są świetni do obstawiania innych sportów, takich jak piłka nożna, tenis, piłka ręczna i ponad 20 innych dyscyplin. Zastrzeżenie: Z tymi polecanymi stronami bukmacherskimi mamy również podpisane umowy reklamowe.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Fenerbahce vs Bayern?

Napisano w Euroliga Tagi: ,