Fenerbahce vs Monaco

Fenerbahce vs MonacoFenerbahceMonaco

🏀 2023-01-19 – Euroliga

 

Fenerbahce vs Monaco zapowiedź meczu

Mecz Fenerbahce vs Monaco rozgrywany w Euroliga rozpocznie się o godzinie 17:45 czasu GMT 2023-01-19. Drużyna gospodarzy ma na koncie 21 zwycięstwa z ostatnich 28 rozegranych spotkań, natomiast Monaco ma 0.735 procentowy wskaźnik zwycięstw z ostatnich 34 rozegranych spotkań.

Jeśli chodzi o 4 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, to Fenerbahce ma 1 zwycięstwa na swoim koncie, podczas gdy Monaco ma zanotowane zwycięstwa 0 meczów wyjazdowych.

W bieżącym sezonie różnica średniej punktów Fenerbahce wynosi 11.2, podczas gdy różnica średniej punktów Monaco to 6.4:

  • Fenerbahce: 87.1 jako średnia punktów „za”, 75.9 jako średnia punktów „przeciwko”
  • Monaco: 86.8 jako średnia punktów „za”, 80.4 jako średnia punktów „przeciwko”

Fenerbahce vs Monaco Wyniki spotkań bezpośrednich

Tabela poniżej przedstawia wyniki ostatnich 5 spotkań „Head to Head” pomiędzy Fenerbahce a Monaco:

Data Wynik
2022-11-22 Monaco 93 – 96 Fenerbahce
2022-02-25 Monaco 92 – 78 Fenerbahce
2021-12-02 Fenerbahce 96 – 86 Monaco
n/a n/a

Oprócz rezultatów końcowych w tych meczach, możesz sprawdzić więcej danych H2H dla meczu Fenerbahce vs Monaco, wraz z aktualną formą drużyny i tabelą.

Fenerbahce vs Monaco Typy

Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników H2H pomiędzy Fenerbahce a Monaco oraz współczynników zwycięstwa każdej z drużyn możemy obliczyć prawdopodobieństwo zwycięzcy tego meczu.

Typy Fenerbahce vs Monaco

Nasze przewidywania dotyczące meczu Fenerbahce vs Monaco rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-01-19 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Typy Fenerbahce vs Monaco

Nasze przewidywania dotyczące meczu Fenerbahce vs Monaco rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-01-19 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Zalecamy sprawdzenie bardziej szczegółowych statystyk i wyrobienie sobie własnej opinii przed wytypowaniem zwycięzcy meczu dla celów zakładów. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez BasketballStats247.com i wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Fenerbahce vs Monaco?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, na których możesz obstawiać Zwycięzcę Meczu rozgrywanego między Fenerbahce a Monaco, wraz z innymi zakładami, takimi jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca Połowy itp:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Nasze rekomendacje dla tych operatorów oparte są na opiniach użytkowników i doświadczeniu w branży. Co więcej, bukmacherzy ci oferują bonusy za rejestrację dla nowych użytkowników i są świetni do obstawiania innych sportów, takich jak piłka nożna, tenis, piłka ręczna i ponad 20 innych dyscyplin. Zastrzeżenie: Z tymi polecanymi stronami bukmacherskimi mamy również podpisane umowy reklamowe.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Fenerbahce vs Monaco?

Napisano w Euroliga Tagi: ,