Monaco vs Olympiakos

Monaco vs OlympiakosMonacoOlympiakos

🏀 2023-01-10 – Euroliga

 

Monaco vs Olympiakos zapowiedź meczu

Mecz Monaco vs Olympiakos rozgrywany w Euroliga rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu GMT 2023-01-10. Drużyna gospodarzy ma na koncie 13 zwycięstwa z ostatnich 16 rozegranych spotkań, natomiast Olympiakos ma 1.000 procentowy wskaźnik zwycięstw z ostatnich 11 rozegranych spotkań.

Jeśli chodzi o 4 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, to Monaco ma 1 zwycięstwa na swoim koncie, podczas gdy Olympiakos ma zanotowane zwycięstwa 1 meczów wyjazdowych.

W bieżącym sezonie różnica średniej punktów Monaco wynosi 9.8, podczas gdy różnica średniej punktów Olympiakos to 24.2:

  • Monaco: 90.4 jako średnia punktów „za”, 80.6 jako średnia punktów „przeciwko”
  • Olympiakos: 93.7 jako średnia punktów „za”, 69.5 jako średnia punktów „przeciwko”

Monaco vs Olympiakos Wyniki spotkań bezpośrednich

Tabela poniżej przedstawia wyniki ostatnich 5 spotkań „Head to Head” pomiędzy Monaco a Olympiakos:

Data Wynik
2022-10-27 Olympiakos 76 – 81 Monaco
2022-05-04 Olympiakos 94 – 88 Monaco
2022-04-29 Monaco 78 – 77 Olympiakos
2022-04-27 Monaco 83 – 87 Olympiakos

Oprócz rezultatów końcowych w tych meczach, możesz sprawdzić więcej danych H2H dla meczu Monaco vs Olympiakos, wraz z aktualną formą drużyny i tabelą.

Monaco vs Olympiakos Typy

Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników H2H pomiędzy Monaco a Olympiakos oraz współczynników zwycięstwa każdej z drużyn możemy obliczyć prawdopodobieństwo zwycięzcy tego meczu.

Typy Monaco vs Olympiakos

Nasze przewidywania dotyczące meczu Monaco vs Olympiakos rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-01-10 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Typy Monaco vs Olympiakos

Nasze przewidywania dotyczące meczu Monaco vs Olympiakos rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-01-10 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Zalecamy sprawdzenie bardziej szczegółowych statystyk i wyrobienie sobie własnej opinii przed wytypowaniem zwycięzcy meczu dla celów zakładów. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez BasketballStats247.com i wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Monaco vs Olympiakos?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, na których możesz obstawiać Zwycięzcę Meczu rozgrywanego między Monaco a Olympiakos, wraz z innymi zakładami, takimi jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca Połowy itp:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Nasze rekomendacje dla tych operatorów oparte są na opiniach użytkowników i doświadczeniu w branży. Co więcej, bukmacherzy ci oferują bonusy za rejestrację dla nowych użytkowników i są świetni do obstawiania innych sportów, takich jak piłka nożna, tenis, piłka ręczna i ponad 20 innych dyscyplin. Zastrzeżenie: Z tymi polecanymi stronami bukmacherskimi mamy również podpisane umowy reklamowe.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Monaco vs Olympiakos?

Napisano w Euroliga Tagi: ,