Olympiakos vs Bayern

Olympiakos vs BayernOlympiakosBayern

🏀 2023-03-09 – Euroliga

 

Olympiakos vs Bayern zapowiedź meczu

Mecz Olympiakos vs Bayern rozgrywany w Euroliga rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu GMT 2023-03-09. Drużyna gospodarzy ma na koncie 16 zwycięstwa z ostatnich 16 rozegranych spotkań, natomiast Bayern ma 0.714 procentowy wskaźnik zwycięstw z ostatnich 21 rozegranych spotkań.

Jeśli chodzi o 4 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, to Olympiakos ma 2 zwycięstwa na swoim koncie, podczas gdy Bayern ma zanotowane zwycięstwa 0 meczów wyjazdowych.

W bieżącym sezonie różnica średniej punktów Olympiakos wynosi 22.0, podczas gdy różnica średniej punktów Bayern to 5.5:

  • Olympiakos: 92.8 jako średnia punktów „za”, 70.8 jako średnia punktów „przeciwko”
  • Bayern: 82.1 jako średnia punktów „za”, 76.6 jako średnia punktów „przeciwko”

Olympiakos vs Bayern Wyniki spotkań bezpośrednich

Tabela poniżej przedstawia wyniki ostatnich 5 spotkań „Head to Head” pomiędzy Olympiakos a Bayern:

Data Wynik
2022-11-17 Bayern 71 – 82 Olympiakos
2022-03-04 Bayern 88 – 98 Olympiakos
2021-12-15 Olympiakos 83 – 60 Bayern
2021-01-08 Olympiakos 84 – 82 Bayern

Oprócz rezultatów końcowych w tych meczach, możesz sprawdzić więcej danych H2H dla meczu Olympiakos vs Bayern, wraz z aktualną formą drużyny i tabelą.

Olympiakos vs Bayern Typy

Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników H2H pomiędzy Olympiakos a Bayern oraz współczynników zwycięstwa każdej z drużyn możemy obliczyć prawdopodobieństwo zwycięzcy tego meczu.

Typy Olympiakos vs Bayern

Nasze przewidywania dotyczące meczu Olympiakos vs Bayern rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-03-09 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Typy Olympiakos vs Bayern

Nasze przewidywania dotyczące meczu Olympiakos vs Bayern rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-03-09 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Zalecamy sprawdzenie bardziej szczegółowych statystyk i wyrobienie sobie własnej opinii przed wytypowaniem zwycięzcy meczu dla celów zakładów. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez BasketballStats247.com i wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Olympiakos vs Bayern?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, na których możesz obstawiać Zwycięzcę Meczu rozgrywanego między Olympiakos a Bayern, wraz z innymi zakładami, takimi jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca Połowy itp:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Nasze rekomendacje dla tych operatorów oparte są na opiniach użytkowników i doświadczeniu w branży. Co więcej, bukmacherzy ci oferują bonusy za rejestrację dla nowych użytkowników i są świetni do obstawiania innych sportów, takich jak piłka nożna, tenis, piłka ręczna i ponad 20 innych dyscyplin. Zastrzeżenie: Z tymi polecanymi stronami bukmacherskimi mamy również podpisane umowy reklamowe.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Olympiakos vs Bayern?

Napisano w Euroliga Tagi: ,