Partizan vs Barcelona

Partizan vs BarcelonaPartizanBarcelona

🏀 2023-10-17 – Euroliga

 

Partizan vs Barcelona zapowiedź meczu

Mecz Partizan vs Barcelona rozgrywany w Euroliga rozpocznie się o godzinie 16:30 czasu GMT 2023-10-17. Drużyna gospodarzy ma na koncie zwycięstwa z ostatnich rozegranych spotkań, natomiast Barcelona ma 0.800 procentowy wskaźnik zwycięstw z ostatnich 5 rozegranych spotkań.

Jeśli chodzi o 4 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, to Partizan ma 0 zwycięstwa na swoim koncie, podczas gdy Barcelona ma zanotowane zwycięstwa 1 meczów wyjazdowych.

W bieżącym sezonie różnica średniej punktów Partizan wynosi , podczas gdy różnica średniej punktów Barcelona to 4.8:

  • Partizan: jako średnia punktów „za”, jako średnia punktów „przeciwko”
  • Barcelona: 86.4 jako średnia punktów „za”, 81.6 jako średnia punktów „przeciwko”

Partizan vs Barcelona Wyniki spotkań bezpośrednich

Tabela poniżej przedstawia wyniki ostatnich 5 spotkań „Head to Head” pomiędzy Partizan a Barcelona:

Data Wynik
2023-03-28 Partizan 80 – 89 Barcelona
2022-11-22 Barcelona 79 – 68 Partizan
2022-09-13 Barcelona 75 – 81 Partizan
n/a n/a

Oprócz rezultatów końcowych w tych meczach, możesz sprawdzić więcej danych H2H dla meczu Partizan vs Barcelona, wraz z aktualną formą drużyny i tabelą.

Partizan vs Barcelona Typy

Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników H2H pomiędzy Partizan a Barcelona oraz współczynników zwycięstwa każdej z drużyn możemy obliczyć prawdopodobieństwo zwycięzcy tego meczu.

Typy Partizan vs Barcelona

Nasze przewidywania dotyczące meczu Partizan vs Barcelona rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-10-17 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Typy Partizan vs Barcelona

Nasze przewidywania dotyczące meczu Partizan vs Barcelona rozgrywanego w Euroliga dnia 2023-10-17 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Zalecamy sprawdzenie bardziej szczegółowych statystyk i wyrobienie sobie własnej opinii przed wytypowaniem zwycięzcy meczu dla celów zakładów. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez BasketballStats247.com i wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Partizan vs Barcelona?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, na których możesz obstawiać Zwycięzcę Meczu rozgrywanego między Partizan a Barcelona, wraz z innymi zakładami, takimi jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca Połowy itp:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Nasze rekomendacje dla tych operatorów oparte są na opiniach użytkowników i doświadczeniu w branży. Co więcej, bukmacherzy ci oferują bonusy za rejestrację dla nowych użytkowników i są świetni do obstawiania innych sportów, takich jak piłka nożna, tenis, piłka ręczna i ponad 20 innych dyscyplin. Zastrzeżenie: Z tymi polecanymi stronami bukmacherskimi mamy również podpisane umowy reklamowe.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Partizan vs Barcelona?

Napisano w Euroliga Tagi: ,