Valencia vs Barcelona

Valencia vs BarcelonaValenciaBarcelona

🏀 2022-12-23 – Euroliga

 

Valencia vs Barcelona zapowiedź meczu

Mecz Valencia vs Barcelona rozgrywany w Euroliga rozpocznie się o godzinie 19:30 czasu GMT 2022-12-23. Drużyna gospodarzy ma na koncie 6 zwycięstwa z ostatnich 12 rozegranych spotkań, natomiast Barcelona ma 0.750 procentowy wskaźnik zwycięstw z ostatnich 12 rozegranych spotkań.

Jeśli chodzi o 4 ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, to Valencia ma 1 zwycięstwa na swoim koncie, podczas gdy Barcelona ma zanotowane zwycięstwa 1 meczów wyjazdowych.

W bieżącym sezonie różnica średniej punktów Valencia wynosi 1.3, podczas gdy różnica średniej punktów Barcelona to 9.3:

  • Valencia: 84.6 jako średnia punktów „za”, 83.3 jako średnia punktów „przeciwko”
  • Barcelona: 83.0 jako średnia punktów „za”, 73.7 jako średnia punktów „przeciwko”

Valencia vs Barcelona Wyniki spotkań bezpośrednich

Tabela poniżej przedstawia wyniki ostatnich 5 spotkań „Head to Head” pomiędzy Valencia a Barcelona:

Data Wynik
2022-10-30 Valencia 80 – 92 Barcelona
2022-03-05 Valencia 86 – 76 Barcelona
2021-11-14 Barcelona 79 – 87 Valencia
2021-09-11 Barcelona 87 – 68 Valencia

Oprócz rezultatów końcowych w tych meczach, możesz sprawdzić więcej danych H2H dla meczu Valencia vs Barcelona, wraz z aktualną formą drużyny i tabelą.

Valencia vs Barcelona Typy

Po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników H2H pomiędzy Valencia a Barcelona oraz współczynników zwycięstwa każdej z drużyn możemy obliczyć prawdopodobieństwo zwycięzcy tego meczu.

Typy Valencia vs Barcelona

Nasze przewidywania dotyczące meczu Valencia vs Barcelona rozgrywanego w Euroliga dnia 2022-12-23 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Typy Valencia vs Barcelona

Nasze przewidywania dotyczące meczu Valencia vs Barcelona rozgrywanego w Euroliga dnia 2022-12-23 opierają się na danych dotyczących formy każdej z drużyn oraz na statystykach H2H. Kliknij przycisk Ujawnij przewidywania, aby zobaczyć podgląd naszych wskazówek dotyczących zwycięzcy meczu.

Zalecamy sprawdzenie bardziej szczegółowych statystyk i wyrobienie sobie własnej opinii przed wytypowaniem zwycięzcy meczu dla celów zakładów. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez BasketballStats247.com i wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Valencia vs Barcelona?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, na których możesz obstawiać Zwycięzcę Meczu rozgrywanego między Valencia a Barcelona, wraz z innymi zakładami, takimi jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca Połowy itp:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Nasze rekomendacje dla tych operatorów oparte są na opiniach użytkowników i doświadczeniu w branży. Co więcej, bukmacherzy ci oferują bonusy za rejestrację dla nowych użytkowników i są świetni do obstawiania innych sportów, takich jak piłka nożna, tenis, piłka ręczna i ponad 20 innych dyscyplin. Zastrzeżenie: Z tymi polecanymi stronami bukmacherskimi mamy również podpisane umowy reklamowe.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Valencia vs Barcelona?

Napisano w Euroliga Tagi: ,