Zwrot za karny

Dzięki wykorzystaniu funkcji VAR w tegorocznych Mistrzostwach Świata padło wiele rzutów karnych. Podczas turnieju dużo się o tym mówiło. Ogłoszono, że kluby zagłosowały przeciwko wykorzystaniu tego systemu w ligach krajowych. Znamy to uczucie, kiedy przegrywa się zakład z powodu błędu obrońcy lub mylnej decyzji sędziego. Dlatego w tym sezonie oferujemy zwrot pieniędzy za zakłady przegrane w wyniku przyznanego rzutu karnego.

Jak to działa?

– postaw zakład przedmeczowy na jedną z powyższych opcji
– zwracamy koszty przegranych zakładów do kwoty 550 PLN, jeśli zostanie przyznany rzut karny

– kwota zwrotu zostanie przekazana na Twoje konto w ciągu 48 godzin
– kwalifikujące się ligi: Premier League i Liga Mistrzów

Odwiedzić Unibet Teraz

Ale to nie koniec! Oferujemy konkurencyjne stawki we wszystkich czołowych ligach i transmisje na żywo z rozgrywek w najlepszych europejskich ligach: La Liga, Ligue 1, Serie A i Bundeslidze.

Promocja dotyczy zakładów postawionych na dowolny mecz w ramach Ligi Mistrzów, angielskiej Premier League w menu zakładów bukmacherskich. Zwracane są koszty zakładów postawionych na mecze etapów grupowych Ligi Mistrzów. Mecze kwalifikacyjne do Ligi Mistrzów nie są uwzględniane. Zakłady wyszczególnione jako promocje Unibet lub jako ulepszone zakłady akumulacyjne w menu zakładów nie będą podlegać zwrotom. Zwracane są wyłącznie koszty zakładów ze stawkami od 30 do 570 PLN. Zakłady z niższymi lub wyższymi stawkami nie będą uwzględniane. Zwroty zakładów o dokładny wynik, do połowy / do końca meczu, na pierwszego/ostatniego strzelca oraz Scorecast i Wincast dotyczą wyłącznie zakładów przedmeczowych. Zwroty dotyczą meczów, w których przyznany został rzut karny (po 90. minucie meczu).Jeeli mecz jest przeduony o np. 2 minuty i wówczas przyznany jest rzut karny to wciąż liczy się on do promocji. Jedynie karne podczas dogrywki 2×15 min nie są uwzględniane oraz karne po dogrywce. Zwracane są tylko koszty zwykłego zakładu o dokładny wynik w regulaminowym czasie. Zwroty nie dotyczą zakładów postawionych na dokładny wynik do połowy meczu. Pierwszy lub ostatni strzelec to zawodnik, który strzeli pierwszego lub ostatniego gola w meczu. Bramki samobójcze nie są brane pod uwagę.