Barkom vs Czarni Radom

Barkom vs Czarni RadomBarkomCzarni Radom

🏐 2024-04-04 – PlusLiga

 

Barkom vs Czarni Radom Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Barkom vs Czarni Radom wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Barkom vs Czarni Radom

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Barkom vs Czarni Radom w PlusLiga w dniu 2024-04-04. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Barkom vs Czarni Radom

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Barkom vs Czarni Radom w PlusLiga w dniu 2024-04-04. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Barkom vs Czarni Radom?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Barkom vs Czarni Radom, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Barkom vs Czarni Radom zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Barkom i Czarni Radom, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 18:30 w dniu 2024-04-04. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 13 zwycięstwami w ostatnich 28 rozegranych meczach, natomiast Czarni Radom ma na swoim koncie 6 zwycięstwa spośród ostatnich 28 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Barkom a Czarni Radom, zauważymy, że Barkom ma na swoim koncie 0 zwycięstw, a Czarni Radom – 1 zwycięstwa na wyjeździe.

Barkom zajmuje 11 miejsce w lidze krajowej, natomiast Czarni Radom jest na 16 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Barkom ma średni wynik 1.8 setów za na mecz i 2.1 seta przeciwko
  • Czarni Radom ma średni wynik 0.9 setów za na mecz i 2.5 seta przeciwko

Barkom vs Czarni Radom Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Barkom i Czarni Radom:

Date Results
2024-01-02 Czarni Radom 3 – 1 Barkom
2023-02-05 Barkom 0 – 3 Czarni Radom
2022-11-05 Czarni Radom 0 – 3 Barkom
2021-09-10 Czarni Radom 3 – 0 Barkom

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Barkom vs Czarni Radom, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Barkom vs Czarni Radom?