Gdansk vs Jastrzebski

Gdansk vs JastrzebskiGdanskJastrzebski

🏐 2024-03-09 – PlusLiga

 

Gdansk vs Jastrzebski Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Gdansk vs Jastrzebski wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Gdansk vs Jastrzebski

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Gdansk vs Jastrzebski w PlusLiga w dniu 2024-03-09. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Gdansk vs Jastrzebski

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Gdansk vs Jastrzebski w PlusLiga w dniu 2024-03-09. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Gdansk vs Jastrzebski?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Gdansk vs Jastrzebski, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Gdansk vs Jastrzebski zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Gdansk i Jastrzebski, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 16:30 w dniu 2024-03-09. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 13 zwycięstwami w ostatnich 24 rozegranych meczach, natomiast Jastrzebski ma na swoim koncie 21 zwycięstwa spośród ostatnich 24 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Gdansk a Jastrzebski, zauważymy, że Gdansk ma na swoim koncie 0 zwycięstw, a Jastrzebski – 1 zwycięstwa na wyjeździe.

Gdansk zajmuje 5 miejsce w lidze krajowej, natomiast Jastrzebski jest na 1 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Gdansk ma średni wynik 2.1 setów za na mecz i 1.6 seta przeciwko
  • Jastrzebski ma średni wynik 2.7 setów za na mecz i 0.8 seta przeciwko

Gdansk vs Jastrzebski Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Gdansk i Jastrzebski:

Date Results
2024-02-14 Jastrzebski 3 – 0 Gdansk
2023-12-05 Jastrzebski 3 – 0 Gdansk
2023-04-12 Gdansk 1 – 3 Jastrzebski
2023-04-09 Jastrzebski 3 – 0 Gdansk

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Gdansk vs Jastrzebski, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Gdansk vs Jastrzebski?