Barkom vs Olsztyn

Barkom vs OlsztynBarkomOlsztyn

🏐 2024-03-09 – PlusLiga

 

Barkom vs Olsztyn Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Barkom vs Olsztyn wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Barkom vs Olsztyn

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Barkom vs Olsztyn w PlusLiga w dniu 2024-03-09. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Barkom vs Olsztyn

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Barkom vs Olsztyn w PlusLiga w dniu 2024-03-09. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Barkom vs Olsztyn?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Barkom vs Olsztyn, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Barkom vs Olsztyn zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Barkom i Olsztyn, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 19:30 w dniu 2024-03-09. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 10 zwycięstwami w ostatnich 24 rozegranych meczach, natomiast Olsztyn ma na swoim koncie 11 zwycięstwa spośród ostatnich 24 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Barkom a Olsztyn, zauważymy, że Barkom ma na swoim koncie 0 zwycięstw, a Olsztyn – 1 zwycięstwa na wyjeździe.

Barkom zajmuje 11 miejsce w lidze krajowej, natomiast Olsztyn jest na 8 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Barkom ma średni wynik 1.6 setów za na mecz i 2.3 seta przeciwko
  • Olsztyn ma średni wynik 2.0 setów za na mecz i 1.9 seta przeciwko

Barkom vs Olsztyn Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Barkom i Olsztyn:

Date Results
2023-12-06 Olsztyn 2 – 3 Barkom
2023-03-03 Olsztyn 3 – 0 Barkom
2022-11-24 Barkom 2 – 3 Olsztyn
n/a n/a

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Barkom vs Olsztyn, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Barkom vs Olsztyn?