Bonusy zakładów sportowych

Strony internetowe z zakładami sportowymi oferują wiele różnorakich bonusów, zarówno dla swoich nowych, jak i obecnych klientów. Bonusy dla nowych graczy mają stanowić zachętę dla osób, które nie posiadają jeszcze konta na danej stronie, aby się zarejestrowały i wypróbowały serwis oraz jego możliwości obstawiania. Poniżej znajduje się stworzona przez nas lista bonusów pochodzących z zaufanych i godnych polecenia stron z zakładami sportowymi.

Operator Bonus
etoto eToto eToto kod bonusowy
pzbuk PZBuk PZBuk kod bonusowy
stsbet STS STS kod promocyjny

Terminy związane z bonusami:

  • Bonus Zasilenia – jest to bonus gotówkowy związany z pierwszym zasileniem konta. Bonus jest zazwyczaj przyznawany w wysokości określonego procentu Twojego pierwszego depozytu i ograniczany jakąś maksymalną kwotą. Oznacza to, że bukmacher oferuje na przykład 100% Twojego zasilenia, maksymalnie do kwoty 50 $. Jeśli zasilisz konto 25 $, dostaniesz dodatkowe 25 $ bonusu; jeśli wpłacisz 50 $, dostaniesz kolejne 50 $ ekstra; ale jeśli wpłacisz 70 $, również dostaniesz bonus w wysokości 50 $. Z Bonusami Zasilenia związane są konkretne warunki dotyczące obstawiania, jak na przykład określona ilość obstawień oraz zakłady na określonym poziomie kursów. Dopiero po spełnieniu poszczególnych warunków, będziesz w stanie zamienić swoje środki bonusowe na prawdziwą gotówkę lub zyskasz możliwość ich obstawienia. Każdy bukmacher indywidualnie określa warunki obstawiania – możesz je sprawdzić na ich konkretnych stronach.
  • Darmowy Zakład – bonus gotówkowy związany z Twoim pierwszym obstawianiem. Bonus przyznawany jest zazwyczaj jako wartość procentowa od pierwszego zakładu i ograniczany określoną maksymalną kwotą. Oznacza to, że jeśli bukmacher oferuje przykładowo 100% darmowego zakładu, do kwoty 20 $, to jeśli zasilisz konto kwotą 10 $ i zagrasz tymi pieniędzmi, otrzymasz kolejne 10 $ do obstawienia w innym zakładzie. Jeśli zdeponujesz i zagrasz 20 $, otrzymasz dodatkowe 20 $ do wykorzystania w innej grze; ale jeśli zdeponujesz i zagrasz 30 $, również otrzymasz 20 $ do wykorzystania w innym zakładzie. Darmowe zakłady to zazwyczaj bonusy, które można wykorzystać podczas innego zakładu – w przypadku jeśli wygrasz zakład obstawiany bonusowymi środkami, stawka nie zostanie przywrócona do Twoich wygranych.
  • Zakład Bez Ryzyka – bonus gotówkowy związany z Twoim pierwszym obstawianiem. Bonus występuje zazwyczaj w wysokości 100% Twojego pierwszego zakładu i ograniczony jest określoną maksymalną kwotą. Różnica między bonusem typu Darmowy Zakład, a bonusem Zakład Bez Ryzyka jest taka, że w tym drugim przypadku pieniądze są Ci przyznawane jedynie w przypadku, jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany. Oznacza to, że jeśli zdeponujesz i zagrasz 20 $, a następnie przegrasz, bukmacher zwróci Ci całą tę kwotę jako bonus. Jeśli jednak Twoja gra zakończy się wygraną, nie zostaną Ci przekazane żadne bonusowe środki. Dlatego właśnie mówimy tu o zakładzie wolnym od jakiegokolwiek ryzyka.
  • Bonus na Zakład – bonus gotówkowy przyznawany przy pierwszym zasileniu, oferowany jest w formie zakładu. Bonus jest zazwyczaj przyznawany przy Twoim pierwszym zasileniu i ograniczony określoną kwotą. To połączenie Bonusu Zasilenia (oferowanego na podstawie wysokości pierwszego zasilenia) i Darmowego Zakładu (oferowanego jako możliwość darmowego obstawiania). Oznacza to, że jeśli zdeponujesz środki w wysokości 50 $, dostaniesz możliwość złożenia kolejnego zakładu o wartości 50 $, niezależnie od tego, czy Twoja pierwsza gra okaże się zwycięska, czy też nie. Kwota przeznaczona na zakłady może zostać rozbita na kilka mniejszych. Sprawdź Regulamin poszczególnych promocji u konkretnych bukmacherów.
  • Bonus Doładowania – bonus gotówkowy przyznawany za dokonanie kolejnego zasilenia. Działa analogicznie jak Bonus Zasilenia, z tą różnicą, że dodatkowe pieniądze przyznawane są nie przy pierwszym zasileniu, ale innym, kwalifikującym się do promocji depozycie.

Kody bonusowe (nazywane też kodami promocyjnymi albo kodami ofert) to ciągi znaków udostępniane od czasu do czasu przez różnych internetowych bukmacherów. Jeśli chodzi o zakłady sportowe, kody bonusowe mogą być wykorzystane podczas rejestracji użytkownika lub później, podczas standardowego korzystania z konta. Mogą być one zamieniane na różne specjalne bonusy. Lista kodów bonusowych dla zakładów sportowych zamieszczona jest na stronie OnlineSportsBetting.guide.