Przewidywania z Wczoraj

Wczorajsze przewidywania mogą być łatwo zweryfikowane i porównane z rzeczywistymi wynikami na tej stronie, dzięki czemu możesz uzyskać jasny obraz wskaźnika wygranych w zakładach bukmacherskich ZakladySportoweAM. Lubimy zachowywać przejrzystość w kwestii wyników naszych przewidywań meczowych, dlatego po ich opublikowaniu nie dokonujemy już żadnych zmian. Zamieszczenie na tej stronie wczorajszych przewidywań ułatwia sprawdzenie wcześniejszych wskazówek i zapowiedzi.

Przewidywania Sportowe z Wczoraj

Turcja vs Gruzja ⚽ 2024-06-18 – Euro  

Portugalia vs Czechy ⚽ 2024-06-18 – Euro  

Boston Celtics vs TBD 🏀 2024-06-18 – NBA  

Dlaczego zamieszczamy wczorajsze wskazówki dotyczące zakładów?

Jak już wspomnieliśmy, chcemy, aby nasze wybory w zakresie porad dotyczących zakładów były przejrzyste. Nie tylko są one dostępne do wglądu na kilka dni przed meczem, ale można je porównać z ostatecznymi wynikami, korzystając z tej strony z wcześniejszymi przewidywaniami sportowymi. W ten sposób użytkownicy mogą lepiej zrozumieć, jakie są zyski z dostarczonych wskazówek dotyczących zakładów. Wystarczy sprawdzić dowolne przewidywania na tej stronie i porównać je z wczorajszymi wynikami meczów piłki nożnej lub innych wymienionych dyscyplinach sportowych.

Czy te porady bukmacherskie są gwarantowane?

NIE, i nie można ufać nikomu, kto twierdzi, że oferuje gwarantowane porady bukmacherskie. Wszystko dlatego, że prognozy sportowe nigdy nie się są w 100% dokładne, chyba że w przypadku ustawionych meczów. Codziennie trafiamy na niespodzianki nawet w niektórych grach, w przypadku zakładów, które wydają się pewne. Zakłady sportowe to w końcu hazard, a ryzyko utraty kapitału jest tu realne. Dlatego też zalecamy stawianie zakładów za pieniądze, na których utratę możesz sobie pozwolić. Jeśli stawiasz więcej niż możesz sobie na to pozwolić, poszukaj pomocy w organizacjach takich jak BeGambleAware.org.

Są to przewidywania dla rynku 1X2. Jakie inne zakłady oferujecie?

Specjalizujemy się w zakładach 1X2 lub rozgrywek Domowych/Wyjazdowych dla niektórych sportów. Więcej zakładów na takie rynki jak Powyżej/Poniżej w koszykówce czy Zwycięzca Setu w tenisie znajdziesz na odpowiednich stronach sieci stats247.com.