Belchatow vs GKS Katowice

Belchatow vs GKS KatowiceBelchatowGKS Katowice

🏐 2024-03-15 – PlusLiga

 

Belchatow vs GKS Katowice Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Belchatow vs GKS Katowice wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Belchatow vs GKS Katowice

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Belchatow vs GKS Katowice w PlusLiga w dniu 2024-03-15. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Belchatow vs GKS Katowice

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Belchatow vs GKS Katowice w PlusLiga w dniu 2024-03-15. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Belchatow vs GKS Katowice?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Belchatow vs GKS Katowice, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Belchatow vs GKS Katowice zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Belchatow i GKS Katowice, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 16:30 w dniu 2024-03-15. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 12 zwycięstwami w ostatnich 24 rozegranych meczach, natomiast GKS Katowice ma na swoim koncie 7 zwycięstwa spośród ostatnich 25 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Belchatow a GKS Katowice, zauważymy, że Belchatow ma na swoim koncie 1 zwycięstw, a GKS Katowice – 1 zwycięstwa na wyjeździe.

Belchatow zajmuje 10 miejsce w lidze krajowej, natomiast GKS Katowice jest na 14 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Belchatow ma średni wynik 1.8 setów za na mecz i 2.0 seta przeciwko
  • GKS Katowice ma średni wynik 1.4 setów za na mecz i 2.4 seta przeciwko

Belchatow vs GKS Katowice Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Belchatow i GKS Katowice:

Date Results
2023-12-09 GKS Katowice 0 – 3 Belchatow
2023-04-18 Belchatow 3 – 0 GKS Katowice
2023-04-13 GKS Katowice 3 – 1 Belchatow
2023-02-20 Belchatow 2 – 3 GKS Katowice

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Belchatow vs GKS Katowice, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Belchatow vs GKS Katowice?