Belchatow vs Rzeszow

Belchatow vs RzeszowBelchatowRzeszow

🏐 2024-03-06 – PlusLiga

 

Belchatow vs Rzeszow Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Belchatow vs Rzeszow wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Belchatow vs Rzeszow

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Belchatow vs Rzeszow w PlusLiga w dniu 2024-03-06. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Belchatow vs Rzeszow

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Belchatow vs Rzeszow w PlusLiga w dniu 2024-03-06. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Belchatow vs Rzeszow?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Belchatow vs Rzeszow, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Belchatow vs Rzeszow zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Belchatow i Rzeszow, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 20:00 w dniu 2024-03-06. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 12 zwycięstwami w ostatnich 23 rozegranych meczach, natomiast Rzeszow ma na swoim koncie 16 zwycięstwa spośród ostatnich 23 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Belchatow a Rzeszow, zauważymy, że Belchatow ma na swoim koncie 0 zwycięstw, a Rzeszow – 1 zwycięstwa na wyjeździe.

Belchatow zajmuje 9 miejsce w lidze krajowej, natomiast Rzeszow jest na 4 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Belchatow ma średni wynik 1.9 setów za na mecz i 2.0 seta przeciwko
  • Rzeszow ma średni wynik 2.4 setów za na mecz i 1.5 seta przeciwko

Belchatow vs Rzeszow Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Belchatow i Rzeszow:

Date Results
2023-12-02 Rzeszow 3 – 0 Belchatow
2023-01-15 Rzeszow 3 – 0 Belchatow
2022-10-22 Belchatow 2 – 3 Rzeszow
2022-02-19 Rzeszow 2 – 3 Belchatow

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Belchatow vs Rzeszow, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Belchatow vs Rzeszow?