Bezpieczne 90+

W sezonie 2015/16 w promocji Bezpieczne 90+ zwróciliśmy przegrane zakłady na ponad 90 meczów. Teraz promocja powraca w nowym sezonie Ligi Mistrzów, Premier League i La Liga.

image

Zwrócimy przegrane zakłady za min. 25 PLN do kwoty 400 PLN na Dokładny Wynik, Do przerwy/Wynik końcowy, Strzelec pierwszego/ostatniego w spotkaniach ME, jeśli bramka w meczu padnie po 90. minutach gry.

Wystarczy postawić odpowiedni zakład, a ewentualny zwrot w postaci gotówki bez warunków obrotu zostanie dodany do kont graczy w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania.

Wizyta Unibet teraz

Promocja nie wymaga zapisania się. Oferta dotyczy zakładów postawionych na dowolny mecz Ligi Mistrzów, Premier League i La Liga. Zakłady na kwalifikacje Ligi Mistrzów nie liczą się w promocji. Zakłady z podwyższonymi kursami w kategorii „Promocje Unibetu” nie liczą się w promocji. Przegrane zakłady od 25 PLN do 400 PLN włącznie zostaną zwrócone. Żaden zakład z większą stawką nie będzie zwracany. Zwrot stawek obowiązuje wyłącznie na przegrane zakłady przedmeczowe.

Zwroty za Dokładny Wynik, Do przerwy/Wynik końcowy, Strzelec pierwszego/ostatniego gola obowiązują w spotkaniach, których wynik zmienił się w doliczonym czasie gry. Dogrywka i rzuty karne nie są uwzględniane. Oferta nie dotyczy zakładów na Dokładny Wynik w pierwszej połowie. Zakłady na Strzelec pierwszego/ostatniego gola dotyczą graczy, którzy zdobędą pierwszego i ostatniego gola w meczu. Gole samobójcze nie będą brane pod uwagę. Wyniki Ligi Mistrzów będą weryfikowane na stronie UEFA i pierwszy zdeklarowany wynik będzie rozstrzygający dla zakładów mimo późniejszych zmian oficjalnych rezultatów, czy błędów.