Bonus Piłkarski

Nasza fantastyczna oferta na zakłady akumulowane na europejską piłkę nożną daje szansę na zdobycie bonusu aż do 100% dla zakładów akumulowanych na najlepsze ligi w Europie, a także etap grupowy i decydującą fazę Ligi Mistrzów. Ta oferta ma zastosowanie dla zwrotów z przedmeczowych zakładów akumulowanych zawierających 3 lub więcej selekcji na Wynik końcowy lub Wynik/Obydwie drużyny strzelą gola na angielską Premier League, włoską Serie A, hiszpańską La Ligę, niemiecką Bundesligę 1 lub Ligę Mistrzów UEFA. Ta oferta jest dostępna wyłącznie dla nowych i kwalifikujących się klientów.

– maksymalny bonus który ma otrzymać wynosi 100.000 £ lub równowartość w innej walucie;
– bonusy nie będą miały zastosowania, jeżeli stawka będzie w zamknięta. Tam gdzie się utrzymuje czas otwarcia, bonus;
– rejestruje się, aby uzyskać dodatkowe wynagrodzenie. Tam, gdzie się jest zmieniany, premii nie będzie miał. Możesz na przykład uzyskać Lucky 15 i Lucky 31 nie liczą się tej tej oferty.

Odwiedzić Bet365 Teraz

Ma zastosowanie dla zwrotów z prostych, przedmeczowych zakładów akumulowanych zawierających 3 lub więcej zakłady selekcji na Wynik końcowy lub Wynik/Obydwie drużyny strzelą gola dla meczów z Ligi Mistrzów UEFA (faza grupowa i decydująca wyłącznie od 1/8 finału), angielskiej Premier League, włoskiej Serie A, hiszpańskiej La Liga lub niemieckiej Bundesligi 1. Zakłady akumulowane zawierające selekcje z australijskiej A-League, które zostały postawione po 13:00 czas UK w czwartek 6. września nie będą się już dłużej kwalifikowały do tej oferty. Maksymalny bonus wynosi 100.000£ lub równowartość w innej walucie. Bonus Piłkarski nie ma zastosowania dla zakładów na Podwójną szansę lub kombinacji zakładów z bonusami takimi, jak Lucky 15, Lucky 31 itd.