Cuprum vs Kedzierzyn-Kozle

Cuprum vs Kedzierzyn-KozleCuprumKedzierzyn-Kozle

🏐 2024-03-05 – PlusLiga

 

Cuprum vs Kedzierzyn-Kozle Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Cuprum vs Kedzierzyn-Kozle wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Cuprum vs Kedzierzyn-Kozle

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Cuprum vs Kedzierzyn-Kozle w PlusLiga w dniu 2024-03-05. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Cuprum vs Kedzierzyn-Kozle

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Cuprum vs Kedzierzyn-Kozle w PlusLiga w dniu 2024-03-05. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Cuprum vs Kedzierzyn-Kozle?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Cuprum vs Kedzierzyn-Kozle, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Cuprum vs Kedzierzyn-Kozle zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Cuprum i Kedzierzyn-Kozle, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 14:45 w dniu 2024-03-05. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 5 zwycięstwami w ostatnich 23 rozegranych meczach, natomiast Kedzierzyn-Kozle ma na swoim koncie 12 zwycięstwa spośród ostatnich 23 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Cuprum a Kedzierzyn-Kozle, zauważymy, że Cuprum ma na swoim koncie 1 zwycięstw, a Kedzierzyn-Kozle – 1 zwycięstwa na wyjeździe.

Cuprum zajmuje 15 miejsce w lidze krajowej, natomiast Kedzierzyn-Kozle jest na 7 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Cuprum ma średni wynik 1.3 setów za na mecz i 2.5 seta przeciwko
  • Kedzierzyn-Kozle ma średni wynik 1.9 setów za na mecz i 1.7 seta przeciwko

Cuprum vs Kedzierzyn-Kozle Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Cuprum i Kedzierzyn-Kozle:

Date Results
2023-12-03 Kedzierzyn-Kozle 3 – 0 Cuprum
2023-03-04 Kedzierzyn-Kozle 3 – 1 Cuprum
2022-11-23 Cuprum 0 – 3 Kedzierzyn-Kozle
2022-03-26 Cuprum 3 – 2 Kedzierzyn-Kozle

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Cuprum vs Kedzierzyn-Kozle, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Cuprum vs Kedzierzyn-Kozle?