Cuprum vs Stal Nysa

Cuprum vs Stal NysaCuprumStal Nysa

🏐 2024-03-10 – PlusLiga

 

Cuprum vs Stal Nysa Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Cuprum vs Stal Nysa wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Cuprum vs Stal Nysa

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Cuprum vs Stal Nysa w PlusLiga w dniu 2024-03-10. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Cuprum vs Stal Nysa

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Cuprum vs Stal Nysa w PlusLiga w dniu 2024-03-10. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Cuprum vs Stal Nysa?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Cuprum vs Stal Nysa, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Cuprum vs Stal Nysa zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Cuprum i Stal Nysa, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 19:30 w dniu 2024-03-10. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 5 zwycięstwami w ostatnich 24 rozegranych meczach, natomiast Stal Nysa ma na swoim koncie 11 zwycięstwa spośród ostatnich 24 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Cuprum a Stal Nysa, zauważymy, że Cuprum ma na swoim koncie 1 zwycięstw, a Stal Nysa – 1 zwycięstwa na wyjeździe.

Cuprum zajmuje 15 miejsce w lidze krajowej, natomiast Stal Nysa jest na 9 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Cuprum ma średni wynik 1.2 setów za na mecz i 2.5 seta przeciwko
  • Stal Nysa ma średni wynik 1.9 setów za na mecz i 2.0 seta przeciwko

Cuprum vs Stal Nysa Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Cuprum i Stal Nysa:

Date Results
2023-12-21 Stal Nysa 3 – 1 Cuprum
2022-12-21 Stal Nysa 3 – 0 Cuprum
2022-10-06 Cuprum 0 – 3 Stal Nysa
2022-03-12 Cuprum 3 – 0 Stal Nysa

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Cuprum vs Stal Nysa, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Cuprum vs Stal Nysa?