Czarni Radom vs Norwid Czestochowa

Czarni Radom vs Norwid CzestochowaCzarni RadomNorwid Czestochowa

🏐 2024-03-11 – PlusLiga

 

Czarni Radom vs Norwid Czestochowa Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Czarni Radom vs Norwid Czestochowa wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Czarni Radom vs Norwid Czestochowa

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Czarni Radom vs Norwid Czestochowa w PlusLiga w dniu 2024-03-11. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Czarni Radom vs Norwid Czestochowa

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Czarni Radom vs Norwid Czestochowa w PlusLiga w dniu 2024-03-11. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Czarni Radom vs Norwid Czestochowa?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Czarni Radom vs Norwid Czestochowa, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Czarni Radom vs Norwid Czestochowa zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Czarni Radom i Norwid Czestochowa, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 16:30 w dniu 2024-03-11. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 4 zwycięstwami w ostatnich 24 rozegranych meczach, natomiast Norwid Czestochowa ma na swoim koncie 7 zwycięstwa spośród ostatnich 24 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Czarni Radom a Norwid Czestochowa, zauważymy, że Czarni Radom ma na swoim koncie 0 zwycięstw, a Norwid Czestochowa – 0 zwycięstwa na wyjeździe.

Czarni Radom zajmuje 16 miejsce w lidze krajowej, natomiast Norwid Czestochowa jest na 12 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Czarni Radom ma średni wynik 0.8 setów za na mecz i 2.7 seta przeciwko
  • Norwid Czestochowa ma średni wynik 1.3 setów za na mecz i 2.5 seta przeciwko

Czarni Radom vs Norwid Czestochowa Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Czarni Radom i Norwid Czestochowa:

Date Results
2023-12-07 Norwid Czestochowa 2 – 3 Czarni Radom
n/a n/a
n/a n/a
n/a n/a

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Czarni Radom vs Norwid Czestochowa, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Czarni Radom vs Norwid Czestochowa?