Gdansk vs Norwid Czestochowa

Gdansk vs Norwid CzestochowaGdanskNorwid Czestochowa

🏐 2024-04-04 – PlusLiga

 

Gdansk vs Norwid Czestochowa Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Gdansk vs Norwid Czestochowa wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Gdansk vs Norwid Czestochowa

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Gdansk vs Norwid Czestochowa w PlusLiga w dniu 2024-04-04. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Gdansk vs Norwid Czestochowa

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Gdansk vs Norwid Czestochowa w PlusLiga w dniu 2024-04-04. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Gdansk vs Norwid Czestochowa?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Gdansk vs Norwid Czestochowa, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Gdansk vs Norwid Czestochowa zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Gdansk i Norwid Czestochowa, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 15:30 w dniu 2024-04-04. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 16 zwycięstwami w ostatnich 28 rozegranych meczach, natomiast Norwid Czestochowa ma na swoim koncie 7 zwycięstwa spośród ostatnich 28 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Gdansk a Norwid Czestochowa, zauważymy, że Gdansk ma na swoim koncie 0 zwycięstw, a Norwid Czestochowa – 0 zwycięstwa na wyjeździe.

Gdansk zajmuje 6 miejsce w lidze krajowej, natomiast Norwid Czestochowa jest na 15 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Gdansk ma średni wynik 2.2 setów za na mecz i 1.6 seta przeciwko
  • Norwid Czestochowa ma średni wynik 1.2 setów za na mecz i 2.5 seta przeciwko

Gdansk vs Norwid Czestochowa Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Gdansk i Norwid Czestochowa:

Date Results
2024-01-03 Norwid Czestochowa 3 – 1 Gdansk
n/a n/a
n/a n/a
n/a n/a

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Gdansk vs Norwid Czestochowa, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Gdansk vs Norwid Czestochowa?