GKS Katowice vs Cuprum

GKS Katowice vs CuprumGKS KatowiceCuprum

🏐 2024-04-15 – PlusLiga

 

GKS Katowice vs Cuprum Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H GKS Katowice vs Cuprum wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy GKS Katowice vs Cuprum

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu GKS Katowice vs Cuprum w PlusLiga w dniu 2024-04-15. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy GKS Katowice vs Cuprum

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu GKS Katowice vs Cuprum w PlusLiga w dniu 2024-04-15. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz GKS Katowice vs Cuprum?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu GKS Katowice vs Cuprum, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

GKS Katowice vs Cuprum zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy GKS Katowice i Cuprum, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 18:30 w dniu 2024-04-15. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 9 zwycięstwami w ostatnich 30 rozegranych meczach, natomiast Cuprum ma na swoim koncie 8 zwycięstwa spośród ostatnich 29 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy GKS Katowice a Cuprum, zauważymy, że GKS Katowice ma na swoim koncie 2 zwycięstw, a Cuprum – 0 zwycięstwa na wyjeździe.

GKS Katowice zajmuje 13 miejsce w lidze krajowej, natomiast Cuprum jest na 14 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • GKS Katowice ma średni wynik 1.4 setów za na mecz i 2.4 seta przeciwko
  • Cuprum ma średni wynik 1.4 setów za na mecz i 2.4 seta przeciwko

GKS Katowice vs Cuprum Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy GKS Katowice i Cuprum:

Date Results
2024-04-01 Cuprum 3 – 0 GKS Katowice
2024-01-04 GKS Katowice 3 – 0 Cuprum
2023-02-06 Cuprum 0 – 3 GKS Katowice
2022-11-07 GKS Katowice 3 – 0 Cuprum

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head GKS Katowice vs Cuprum, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu GKS Katowice vs Cuprum?