Jastrzebski vs Olsztyn

Jastrzebski vs OlsztynJastrzebskiOlsztyn

🏐 2024-04-13 – PlusLiga

 

Jastrzebski vs Olsztyn Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Jastrzebski vs Olsztyn wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Jastrzebski vs Olsztyn

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Jastrzebski vs Olsztyn w PlusLiga w dniu 2024-04-13. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Jastrzebski vs Olsztyn

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Jastrzebski vs Olsztyn w PlusLiga w dniu 2024-04-13. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Jastrzebski vs Olsztyn?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Jastrzebski vs Olsztyn, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Jastrzebski vs Olsztyn zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Jastrzebski i Olsztyn, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 12:45 w dniu 2024-04-13. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 25 zwycięstwami w ostatnich 30 rozegranych meczach, natomiast Olsztyn ma na swoim koncie 13 zwycięstwa spośród ostatnich 30 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Jastrzebski a Olsztyn, zauważymy, że Jastrzebski ma na swoim koncie 1 zwycięstw, a Olsztyn – 0 zwycięstwa na wyjeździe.

Jastrzebski zajmuje 1 miejsce w lidze krajowej, natomiast Olsztyn jest na 8 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Jastrzebski ma średni wynik 2.7 setów za na mecz i 0.9 seta przeciwko
  • Olsztyn ma średni wynik 2.0 setów za na mecz i 2.0 seta przeciwko

Jastrzebski vs Olsztyn Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Jastrzebski i Olsztyn:

Date Results
2024-04-10 Olsztyn 0 – 3 Jastrzebski
2024-01-20 Olsztyn 0 – 3 Jastrzebski
2023-10-24 Jastrzebski 3 – 1 Olsztyn
2022-12-21 Olsztyn 3 – 1 Jastrzebski

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Jastrzebski vs Olsztyn, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Jastrzebski vs Olsztyn?