Jastrzebski vs Zawiercie

Jastrzebski vs ZawiercieJastrzebskiZawiercie

🏐 2024-03-30 – PlusLiga

 

Jastrzebski vs Zawiercie Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Jastrzebski vs Zawiercie wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Jastrzebski vs Zawiercie

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Jastrzebski vs Zawiercie w PlusLiga w dniu 2024-03-30. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Jastrzebski vs Zawiercie

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Jastrzebski vs Zawiercie w PlusLiga w dniu 2024-03-30. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Jastrzebski vs Zawiercie?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Jastrzebski vs Zawiercie, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Jastrzebski vs Zawiercie zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Jastrzebski i Zawiercie, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 13:45 w dniu 2024-03-30. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 23 zwycięstwami w ostatnich 27 rozegranych meczach, natomiast Zawiercie ma na swoim koncie 22 zwycięstwa spośród ostatnich 27 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Jastrzebski a Zawiercie, zauważymy, że Jastrzebski ma na swoim koncie 1 zwycięstw, a Zawiercie – 1 zwycięstwa na wyjeździe.

Jastrzebski zajmuje 1 miejsce w lidze krajowej, natomiast Zawiercie jest na 3 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Jastrzebski ma średni wynik 2.7 setów za na mecz i 0.9 seta przeciwko
  • Zawiercie ma średni wynik 2.7 setów za na mecz i 1.1 seta przeciwko

Jastrzebski vs Zawiercie Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Jastrzebski i Zawiercie:

Date Results
2024-03-03 Jastrzebski 1 – 3 Zawiercie
2023-12-30 Zawiercie 3 – 1 Jastrzebski
2023-04-26 Jastrzebski 3 – 0 Zawiercie
2023-04-23 Zawiercie 2 – 3 Jastrzebski

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Jastrzebski vs Zawiercie, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Jastrzebski vs Zawiercie?