Kedzierzyn-Kozle vs Belchatow

Kedzierzyn-Kozle vs BelchatowKedzierzyn-KozleBelchatow

🏐 2024-04-14 – PlusLiga

 

Kedzierzyn-Kozle vs Belchatow Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Kedzierzyn-Kozle vs Belchatow wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Kedzierzyn-Kozle vs Belchatow

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Kedzierzyn-Kozle vs Belchatow w PlusLiga w dniu 2024-04-14. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Kedzierzyn-Kozle vs Belchatow

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Kedzierzyn-Kozle vs Belchatow w PlusLiga w dniu 2024-04-14. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Kedzierzyn-Kozle vs Belchatow?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Kedzierzyn-Kozle vs Belchatow, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Kedzierzyn-Kozle vs Belchatow zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Kedzierzyn-Kozle i Belchatow, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 18:30 w dniu 2024-04-14. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 13 zwycięstwami w ostatnich 30 rozegranych meczach, natomiast Belchatow ma na swoim koncie 15 zwycięstwa spośród ostatnich 30 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Kedzierzyn-Kozle a Belchatow, zauważymy, że Kedzierzyn-Kozle ma na swoim koncie 2 zwycięstw, a Belchatow – 1 zwycięstwa na wyjeździe.

Kedzierzyn-Kozle zajmuje 10 miejsce w lidze krajowej, natomiast Belchatow jest na 9 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Kedzierzyn-Kozle ma średni wynik 1.7 setów za na mecz i 1.9 seta przeciwko
  • Belchatow ma średni wynik 1.8 setów za na mecz i 2.0 seta przeciwko

Kedzierzyn-Kozle vs Belchatow Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Kedzierzyn-Kozle i Belchatow:

Date Results
2024-01-14 Belchatow 3 – 0 Kedzierzyn-Kozle
2023-10-21 Kedzierzyn-Kozle 3 – 1 Belchatow
2023-10-14 Kedzierzyn-Kozle 3 – 1 Belchatow
2023-03-12 Kedzierzyn-Kozle 0 – 3 Belchatow

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Kedzierzyn-Kozle vs Belchatow, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Kedzierzyn-Kozle vs Belchatow?