Kedzierzyn-Kozle vs Gdansk

Kedzierzyn-Kozle vs GdanskKedzierzyn-KozleGdansk

🏐 2024-03-17 – PlusLiga

 

Kedzierzyn-Kozle vs Gdansk Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Kedzierzyn-Kozle vs Gdansk wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Kedzierzyn-Kozle vs Gdansk

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Kedzierzyn-Kozle vs Gdansk w PlusLiga w dniu 2024-03-17. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Kedzierzyn-Kozle vs Gdansk

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Kedzierzyn-Kozle vs Gdansk w PlusLiga w dniu 2024-03-17. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Kedzierzyn-Kozle vs Gdansk?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Kedzierzyn-Kozle vs Gdansk, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Kedzierzyn-Kozle vs Gdansk zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Kedzierzyn-Kozle i Gdansk, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 17:00 w dniu 2024-03-17. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 13 zwycięstwami w ostatnich 25 rozegranych meczach, natomiast Gdansk ma na swoim koncie 14 zwycięstwa spośród ostatnich 25 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Kedzierzyn-Kozle a Gdansk, zauważymy, że Kedzierzyn-Kozle ma na swoim koncie 2 zwycięstw, a Gdansk – 0 zwycięstwa na wyjeździe.

Kedzierzyn-Kozle zajmuje 7 miejsce w lidze krajowej, natomiast Gdansk jest na 6 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Kedzierzyn-Kozle ma średni wynik 1.8 setów za na mecz i 1.7 seta przeciwko
  • Gdansk ma średni wynik 2.2 setów za na mecz i 1.6 seta przeciwko

Kedzierzyn-Kozle vs Gdansk Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Kedzierzyn-Kozle i Gdansk:

Date Results
2023-12-10 Gdansk 3 – 0 Kedzierzyn-Kozle
2023-02-01 Kedzierzyn-Kozle 3 – 0 Gdansk
2023-01-19 Gdansk 3 – 1 Kedzierzyn-Kozle
2022-10-30 Kedzierzyn-Kozle 3 – 0 Gdansk

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Kedzierzyn-Kozle vs Gdansk, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Kedzierzyn-Kozle vs Gdansk?