Lublin vs Projekt Warszawa

Lublin vs Projekt WarszawaLublinProjekt Warszawa

🏐 2024-04-11 – PlusLiga

 

Lublin vs Projekt Warszawa Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Lublin vs Projekt Warszawa wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Lublin vs Projekt Warszawa

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Lublin vs Projekt Warszawa w PlusLiga w dniu 2024-04-11. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Lublin vs Projekt Warszawa

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Lublin vs Projekt Warszawa w PlusLiga w dniu 2024-04-11. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Lublin vs Projekt Warszawa?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Lublin vs Projekt Warszawa, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Lublin vs Projekt Warszawa zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Lublin i Projekt Warszawa, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 19:00 w dniu 2024-04-11. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 18 zwycięstwami w ostatnich 30 rozegranych meczach, natomiast Projekt Warszawa ma na swoim koncie 23 zwycięstwa spośród ostatnich 30 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Lublin a Projekt Warszawa, zauważymy, że Lublin ma na swoim koncie 1 zwycięstw, a Projekt Warszawa – 0 zwycięstwa na wyjeździe.

Lublin zajmuje 6 miejsce w lidze krajowej, natomiast Projekt Warszawa jest na 3 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Lublin ma średni wynik 2.2 setów za na mecz i 1.8 seta przeciwko
  • Projekt Warszawa ma średni wynik 2.5 setów za na mecz i 1.1 seta przeciwko

Lublin vs Projekt Warszawa Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Lublin i Projekt Warszawa:

Date Results
2024-02-11 Lublin 3 – 1 Projekt Warszawa
2023-11-15 Projekt Warszawa 3 – 2 Lublin
n/a n/a
n/a n/a

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Lublin vs Projekt Warszawa, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Lublin vs Projekt Warszawa?