Norwid Czestochowa vs Barkom

Norwid Czestochowa vs BarkomNorwid CzestochowaBarkom

🏐 2024-03-19 – PlusLiga

 

Norwid Czestochowa vs Barkom Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Norwid Czestochowa vs Barkom wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Norwid Czestochowa vs Barkom

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Norwid Czestochowa vs Barkom w PlusLiga w dniu 2024-03-19. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Norwid Czestochowa vs Barkom

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Norwid Czestochowa vs Barkom w PlusLiga w dniu 2024-03-19. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Norwid Czestochowa vs Barkom?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Norwid Czestochowa vs Barkom, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Norwid Czestochowa vs Barkom zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Norwid Czestochowa i Barkom, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 19:30 w dniu 2024-03-19. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 7 zwycięstwami w ostatnich 25 rozegranych meczach, natomiast Barkom ma na swoim koncie 11 zwycięstwa spośród ostatnich 25 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Norwid Czestochowa a Barkom, zauważymy, że Norwid Czestochowa ma na swoim koncie 0 zwycięstw, a Barkom – 0 zwycięstwa na wyjeździe.

Norwid Czestochowa zajmuje 13 miejsce w lidze krajowej, natomiast Barkom jest na 11 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Norwid Czestochowa ma średni wynik 1.3 setów za na mecz i 2.5 seta przeciwko
  • Barkom ma średni wynik 1.6 setów za na mecz i 2.2 seta przeciwko

Norwid Czestochowa vs Barkom Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Norwid Czestochowa i Barkom:

Date Results
2023-12-10 Barkom 3 – 1 Norwid Czestochowa
n/a n/a
n/a n/a
n/a n/a

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Norwid Czestochowa vs Barkom, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Norwid Czestochowa vs Barkom?