Norwid Czestochowa vs Lublin

Norwid Czestochowa vs LublinNorwid CzestochowaLublin

🏐 2024-03-30 – PlusLiga

 

Norwid Czestochowa vs Lublin Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Norwid Czestochowa vs Lublin wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Norwid Czestochowa vs Lublin

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Norwid Czestochowa vs Lublin w PlusLiga w dniu 2024-03-30. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Norwid Czestochowa vs Lublin

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Norwid Czestochowa vs Lublin w PlusLiga w dniu 2024-03-30. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Norwid Czestochowa vs Lublin?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Norwid Czestochowa vs Lublin, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Norwid Czestochowa vs Lublin zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Norwid Czestochowa i Lublin, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 19:30 w dniu 2024-03-30. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 7 zwycięstwami w ostatnich 27 rozegranych meczach, natomiast Lublin ma na swoim koncie 17 zwycięstwa spośród ostatnich 27 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Norwid Czestochowa a Lublin, zauważymy, że Norwid Czestochowa ma na swoim koncie 0 zwycięstw, a Lublin – 0 zwycięstwa na wyjeździe.

Norwid Czestochowa zajmuje 14 miejsce w lidze krajowej, natomiast Lublin jest na 5 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Norwid Czestochowa ma średni wynik 1.3 setów za na mecz i 2.5 seta przeciwko
  • Lublin ma średni wynik 2.3 setów za na mecz i 1.7 seta przeciwko

Norwid Czestochowa vs Lublin Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Norwid Czestochowa i Lublin:

Date Results
2023-12-22 Lublin 1 – 3 Norwid Czestochowa
n/a n/a
n/a n/a
n/a n/a

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Norwid Czestochowa vs Lublin, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Norwid Czestochowa vs Lublin?