Olsztyn vs Gdansk

Olsztyn vs GdanskOlsztynGdansk

🏐 2024-03-30 – PlusLiga

 

Olsztyn vs Gdansk Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Olsztyn vs Gdansk wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Olsztyn vs Gdansk

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Olsztyn vs Gdansk w PlusLiga w dniu 2024-03-30. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Olsztyn vs Gdansk

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Olsztyn vs Gdansk w PlusLiga w dniu 2024-03-30. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Olsztyn vs Gdansk?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Olsztyn vs Gdansk, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Olsztyn vs Gdansk zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Olsztyn i Gdansk, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 16:30 w dniu 2024-03-30. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 11 zwycięstwami w ostatnich 27 rozegranych meczach, natomiast Gdansk ma na swoim koncie 15 zwycięstwa spośród ostatnich 27 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Olsztyn a Gdansk, zauważymy, że Olsztyn ma na swoim koncie 0 zwycięstw, a Gdansk – 1 zwycięstwa na wyjeździe.

Olsztyn zajmuje 8 miejsce w lidze krajowej, natomiast Gdansk jest na 6 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Olsztyn ma średni wynik 1.9 setów za na mecz i 2.0 seta przeciwko
  • Gdansk ma średni wynik 2.1 setów za na mecz i 1.7 seta przeciwko

Olsztyn vs Gdansk Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Olsztyn i Gdansk:

Date Results
2023-12-23 Gdansk 3 – 0 Olsztyn
2023-02-24 Gdansk 3 – 0 Olsztyn
2022-11-07 Olsztyn 0 – 3 Gdansk
2022-04-03 Gdansk 3 – 0 Olsztyn

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Olsztyn vs Gdansk, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Olsztyn vs Gdansk?