Olsztyn vs Stal Nysa

Olsztyn vs Stal NysaOlsztynStal Nysa

🏐 2024-04-18 – PlusLiga

 

Olsztyn vs Stal Nysa Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Olsztyn vs Stal Nysa wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Olsztyn vs Stal Nysa

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Olsztyn vs Stal Nysa w PlusLiga w dniu 2024-04-18. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Olsztyn vs Stal Nysa

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Olsztyn vs Stal Nysa w PlusLiga w dniu 2024-04-18. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Olsztyn vs Stal Nysa?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Olsztyn vs Stal Nysa, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Olsztyn vs Stal Nysa zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Olsztyn i Stal Nysa, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 15:30 w dniu 2024-04-18. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 13 zwycięstwami w ostatnich 30 rozegranych meczach, natomiast Stal Nysa ma na swoim koncie 15 zwycięstwa spośród ostatnich 30 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Olsztyn a Stal Nysa, zauważymy, że Olsztyn ma na swoim koncie 0 zwycięstw, a Stal Nysa – 2 zwycięstwa na wyjeździe.

Olsztyn zajmuje 8 miejsce w lidze krajowej, natomiast Stal Nysa jest na 7 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Olsztyn ma średni wynik 2.0 setów za na mecz i 2.0 seta przeciwko
  • Stal Nysa ma średni wynik 2.0 setów za na mecz i 2.0 seta przeciwko

Olsztyn vs Stal Nysa Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Olsztyn i Stal Nysa:

Date Results
2024-01-29 Olsztyn 2 – 3 Stal Nysa
2023-11-04 Stal Nysa 2 – 3 Olsztyn
2023-04-24 Olsztyn 0 – 3 Stal Nysa
2023-04-21 Stal Nysa 3 – 1 Olsztyn

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Olsztyn vs Stal Nysa, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Olsztyn vs Stal Nysa?