Projekt Warszawa vs Belchatow

Projekt Warszawa vs BelchatowProjekt WarszawaBelchatow

🏐 2024-03-20 – PlusLiga

 

Projekt Warszawa vs Belchatow Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Projekt Warszawa vs Belchatow wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Projekt Warszawa vs Belchatow

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Projekt Warszawa vs Belchatow w PlusLiga w dniu 2024-03-20. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Projekt Warszawa vs Belchatow

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Projekt Warszawa vs Belchatow w PlusLiga w dniu 2024-03-20. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Projekt Warszawa vs Belchatow?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Projekt Warszawa vs Belchatow, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Projekt Warszawa vs Belchatow zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Projekt Warszawa i Belchatow, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 19:30 w dniu 2024-03-20. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 20 zwycięstwami w ostatnich 25 rozegranych meczach, natomiast Belchatow ma na swoim koncie 13 zwycięstwa spośród ostatnich 25 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Projekt Warszawa a Belchatow, zauważymy, że Projekt Warszawa ma na swoim koncie 1 zwycięstw, a Belchatow – 0 zwycięstwa na wyjeździe.

Projekt Warszawa zajmuje 3 miejsce w lidze krajowej, natomiast Belchatow jest na 10 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Projekt Warszawa ma średni wynik 2.5 setów za na mecz i 1.0 seta przeciwko
  • Belchatow ma średni wynik 1.9 setów za na mecz i 2.0 seta przeciwko

Projekt Warszawa vs Belchatow Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Projekt Warszawa i Belchatow:

Date Results
2023-11-25 Belchatow 3 – 1 Projekt Warszawa
2023-01-22 Projekt Warszawa 3 – 2 Belchatow
2022-10-29 Belchatow 0 – 3 Projekt Warszawa
2022-02-05 Belchatow 3 – 1 Projekt Warszawa

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Projekt Warszawa vs Belchatow, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Projekt Warszawa vs Belchatow?