Projekt Warszawa vs Kedzierzyn-Kozle

Projekt Warszawa vs Kedzierzyn-KozleProjekt WarszawaKedzierzyn-Kozle

🏐 2024-03-25 – PlusLiga

 

Projekt Warszawa vs Kedzierzyn-Kozle Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Projekt Warszawa vs Kedzierzyn-Kozle wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Projekt Warszawa vs Kedzierzyn-Kozle

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Projekt Warszawa vs Kedzierzyn-Kozle w PlusLiga w dniu 2024-03-25. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Projekt Warszawa vs Kedzierzyn-Kozle

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Projekt Warszawa vs Kedzierzyn-Kozle w PlusLiga w dniu 2024-03-25. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Projekt Warszawa vs Kedzierzyn-Kozle?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Projekt Warszawa vs Kedzierzyn-Kozle, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Projekt Warszawa vs Kedzierzyn-Kozle zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Projekt Warszawa i Kedzierzyn-Kozle, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 19:30 w dniu 2024-03-25. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 21 zwycięstwami w ostatnich 26 rozegranych meczach, natomiast Kedzierzyn-Kozle ma na swoim koncie 13 zwycięstwa spośród ostatnich 26 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Projekt Warszawa a Kedzierzyn-Kozle, zauważymy, że Projekt Warszawa ma na swoim koncie 1 zwycięstw, a Kedzierzyn-Kozle – 1 zwycięstwa na wyjeździe.

Projekt Warszawa zajmuje 2 miejsce w lidze krajowej, natomiast Kedzierzyn-Kozle jest na 9 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Projekt Warszawa ma średni wynik 2.5 setów za na mecz i 0.9 seta przeciwko
  • Kedzierzyn-Kozle ma średni wynik 1.8 setów za na mecz i 1.8 seta przeciwko

Projekt Warszawa vs Kedzierzyn-Kozle Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Projekt Warszawa i Kedzierzyn-Kozle:

Date Results
2023-12-16 Kedzierzyn-Kozle 1 – 3 Projekt Warszawa
2023-10-13 Kedzierzyn-Kozle 1 – 3 Projekt Warszawa
2023-04-15 Projekt Warszawa 1 – 3 Kedzierzyn-Kozle
2023-04-14 Projekt Warszawa 3 – 2 Kedzierzyn-Kozle

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Projekt Warszawa vs Kedzierzyn-Kozle, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Projekt Warszawa vs Kedzierzyn-Kozle?