Rzeszow vs Cuprum

Rzeszow vs CuprumRzeszowCuprum

🏐 2024-03-28 – PlusLiga

 

Rzeszow vs Cuprum Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Rzeszow vs Cuprum wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Rzeszow vs Cuprum

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Rzeszow vs Cuprum w PlusLiga w dniu 2024-03-28. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Rzeszow vs Cuprum

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Rzeszow vs Cuprum w PlusLiga w dniu 2024-03-28. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Rzeszow vs Cuprum?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Rzeszow vs Cuprum, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Rzeszow vs Cuprum zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Rzeszow i Cuprum, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 16:30 w dniu 2024-03-28. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 19 zwycięstwami w ostatnich 27 rozegranych meczach, natomiast Cuprum ma na swoim koncie 7 zwycięstwa spośród ostatnich 27 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Rzeszow a Cuprum, zauważymy, że Rzeszow ma na swoim koncie 1 zwycięstw, a Cuprum – 1 zwycięstwa na wyjeździe.

Rzeszow zajmuje 4 miejsce w lidze krajowej, natomiast Cuprum jest na 14 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Rzeszow ma średni wynik 2.4 setów za na mecz i 1.5 seta przeciwko
  • Cuprum ma średni wynik 1.4 setów za na mecz i 2.5 seta przeciwko

Rzeszow vs Cuprum Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Rzeszow i Cuprum:

Date Results
2023-12-29 Cuprum 1 – 3 Rzeszow
2023-01-08 Rzeszow 2 – 3 Cuprum
2022-10-15 Cuprum 0 – 3 Rzeszow
2022-04-02 Rzeszow 3 – 0 Cuprum

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Rzeszow vs Cuprum, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Rzeszow vs Cuprum?