Rzeszow vs Projekt Warszawa

Rzeszow vs Projekt WarszawaRzeszowProjekt Warszawa

🏐 2024-04-23 – PlusLiga

 

Rzeszow vs Projekt Warszawa Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Rzeszow vs Projekt Warszawa wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Rzeszow vs Projekt Warszawa

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Rzeszow vs Projekt Warszawa w PlusLiga w dniu 2024-04-23. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Rzeszow vs Projekt Warszawa

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Rzeszow vs Projekt Warszawa w PlusLiga w dniu 2024-04-23. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Rzeszow vs Projekt Warszawa?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Rzeszow vs Projekt Warszawa, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Rzeszow vs Projekt Warszawa zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Rzeszow i Projekt Warszawa, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 18:30 w dniu 2024-04-23. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 22 zwycięstwami w ostatnich 30 rozegranych meczach, natomiast Projekt Warszawa ma na swoim koncie 23 zwycięstwa spośród ostatnich 30 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Rzeszow a Projekt Warszawa, zauważymy, że Rzeszow ma na swoim koncie 1 zwycięstw, a Projekt Warszawa – 1 zwycięstwa na wyjeździe.

Rzeszow zajmuje 4 miejsce w lidze krajowej, natomiast Projekt Warszawa jest na 3 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Rzeszow ma średni wynik 2.5 setów za na mecz i 1.4 seta przeciwko
  • Projekt Warszawa ma średni wynik 2.5 setów za na mecz i 1.1 seta przeciwko

Rzeszow vs Projekt Warszawa Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Rzeszow i Projekt Warszawa:

Date Results
2024-01-13 Projekt Warszawa 1 – 3 Rzeszow
2023-10-22 Rzeszow 1 – 3 Projekt Warszawa
2022-12-18 Projekt Warszawa 0 – 3 Rzeszow
2022-10-01 Rzeszow 3 – 0 Projekt Warszawa

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Rzeszow vs Projekt Warszawa, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Rzeszow vs Projekt Warszawa?