Slepsk Suwalki vs Jastrzebski

Slepsk Suwalki vs JastrzebskiSlepsk SuwalkiJastrzebski

🏐 2024-03-24 – PlusLiga

 

Slepsk Suwalki vs Jastrzebski Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Slepsk Suwalki vs Jastrzebski wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Slepsk Suwalki vs Jastrzebski

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Slepsk Suwalki vs Jastrzebski w PlusLiga w dniu 2024-03-24. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Slepsk Suwalki vs Jastrzebski

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Slepsk Suwalki vs Jastrzebski w PlusLiga w dniu 2024-03-24. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Slepsk Suwalki vs Jastrzebski?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Slepsk Suwalki vs Jastrzebski, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Slepsk Suwalki vs Jastrzebski zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Slepsk Suwalki i Jastrzebski, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 16:30 w dniu 2024-03-24. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 8 zwycięstwami w ostatnich 26 rozegranych meczach, natomiast Jastrzebski ma na swoim koncie 22 zwycięstwa spośród ostatnich 26 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Slepsk Suwalki a Jastrzebski, zauważymy, że Slepsk Suwalki ma na swoim koncie 0 zwycięstw, a Jastrzebski – 1 zwycięstwa na wyjeździe.

Slepsk Suwalki zajmuje 12 miejsce w lidze krajowej, natomiast Jastrzebski jest na 1 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Slepsk Suwalki ma średni wynik 1.3 setów za na mecz i 2.3 seta przeciwko
  • Jastrzebski ma średni wynik 2.7 setów za na mecz i 0.8 seta przeciwko

Slepsk Suwalki vs Jastrzebski Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Slepsk Suwalki i Jastrzebski:

Date Results
2023-12-16 Jastrzebski 3 – 0 Slepsk Suwalki
2023-03-04 Jastrzebski 3 – 1 Slepsk Suwalki
2022-11-24 Slepsk Suwalki 0 – 3 Jastrzebski
2022-02-13 Jastrzebski 3 – 0 Slepsk Suwalki

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Slepsk Suwalki vs Jastrzebski, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Slepsk Suwalki vs Jastrzebski?