Slepsk Suwalki vs Projekt Warszawa

Slepsk Suwalki vs Projekt WarszawaSlepsk SuwalkiProjekt Warszawa

🏐 2024-03-07 – PlusLiga

 

Slepsk Suwalki vs Projekt Warszawa Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Slepsk Suwalki vs Projekt Warszawa wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Slepsk Suwalki vs Projekt Warszawa

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Slepsk Suwalki vs Projekt Warszawa w PlusLiga w dniu 2024-03-07. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Slepsk Suwalki vs Projekt Warszawa

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Slepsk Suwalki vs Projekt Warszawa w PlusLiga w dniu 2024-03-07. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Slepsk Suwalki vs Projekt Warszawa?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Slepsk Suwalki vs Projekt Warszawa, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Slepsk Suwalki vs Projekt Warszawa zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Slepsk Suwalki i Projekt Warszawa, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 17:20 w dniu 2024-03-07. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 8 zwycięstwami w ostatnich 24 rozegranych meczach, natomiast Projekt Warszawa ma na swoim koncie 18 zwycięstwa spośród ostatnich 22 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Slepsk Suwalki a Projekt Warszawa, zauważymy, że Slepsk Suwalki ma na swoim koncie 1 zwycięstw, a Projekt Warszawa – 0 zwycięstwa na wyjeździe.

Slepsk Suwalki zajmuje 12 miejsce w lidze krajowej, natomiast Projekt Warszawa jest na 3 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Slepsk Suwalki ma średni wynik 1.3 setów za na mecz i 2.3 seta przeciwko
  • Projekt Warszawa ma średni wynik 2.6 setów za na mecz i 0.9 seta przeciwko

Slepsk Suwalki vs Projekt Warszawa Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Slepsk Suwalki i Projekt Warszawa:

Date Results
2023-12-02 Projekt Warszawa 3 – 0 Slepsk Suwalki
2023-01-07 Projekt Warszawa 3 – 0 Slepsk Suwalki
2022-10-15 Slepsk Suwalki 3 – 1 Projekt Warszawa
2022-03-05 Projekt Warszawa 3 – 1 Slepsk Suwalki

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Slepsk Suwalki vs Projekt Warszawa, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Slepsk Suwalki vs Projekt Warszawa?