Stal Nysa vs Lublin

Stal Nysa vs LublinStal NysaLublin

🏐 2024-03-13 – PlusLiga

 

Stal Nysa vs Lublin Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Stal Nysa vs Lublin wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Stal Nysa vs Lublin

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Stal Nysa vs Lublin w PlusLiga w dniu 2024-03-13. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Stal Nysa vs Lublin

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Stal Nysa vs Lublin w PlusLiga w dniu 2024-03-13. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Stal Nysa vs Lublin?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Stal Nysa vs Lublin, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Stal Nysa vs Lublin zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Stal Nysa i Lublin, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 16:15 w dniu 2024-03-13. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 12 zwycięstwami w ostatnich 25 rozegranych meczach, natomiast Lublin ma na swoim koncie 15 zwycięstwa spośród ostatnich 25 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Stal Nysa a Lublin, zauważymy, że Stal Nysa ma na swoim koncie 0 zwycięstw, a Lublin – 0 zwycięstwa na wyjeździe.

Stal Nysa zajmuje 9 miejsce w lidze krajowej, natomiast Lublin jest na 6 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Stal Nysa ma średni wynik 2.0 setów za na mecz i 2.0 seta przeciwko
  • Lublin ma średni wynik 2.2 setów za na mecz i 1.8 seta przeciwko

Stal Nysa vs Lublin Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Stal Nysa i Lublin:

Date Results
2023-12-11 Lublin 3 – 1 Stal Nysa
n/a n/a
n/a n/a
n/a n/a

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Stal Nysa vs Lublin, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Stal Nysa vs Lublin?