Zawiercie vs Belchatow

Zawiercie vs BelchatowZawiercieBelchatow

🏐 2024-03-24 – PlusLiga

 

Zawiercie vs Belchatow Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Zawiercie vs Belchatow wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Zawiercie vs Belchatow

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Zawiercie vs Belchatow w PlusLiga w dniu 2024-03-24. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Zawiercie vs Belchatow

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Zawiercie vs Belchatow w PlusLiga w dniu 2024-03-24. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Zawiercie vs Belchatow?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Zawiercie vs Belchatow, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Zawiercie vs Belchatow zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Zawiercie i Belchatow, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 19:30 w dniu 2024-03-24. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 21 zwycięstwami w ostatnich 26 rozegranych meczach, natomiast Belchatow ma na swoim koncie 13 zwycięstwa spośród ostatnich 26 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Zawiercie a Belchatow, zauważymy, że Zawiercie ma na swoim koncie 2 zwycięstw, a Belchatow – 0 zwycięstwa na wyjeździe.

Zawiercie zajmuje 3 miejsce w lidze krajowej, natomiast Belchatow jest na 10 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Zawiercie ma średni wynik 2.7 setów za na mecz i 1.1 seta przeciwko
  • Belchatow ma średni wynik 1.8 setów za na mecz i 2.0 seta przeciwko

Zawiercie vs Belchatow Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Zawiercie i Belchatow:

Date Results
2023-12-17 Belchatow 0 – 3 Zawiercie
2022-12-17 Belchatow 2 – 3 Zawiercie
2022-10-02 Zawiercie 3 – 2 Belchatow
2022-05-13 Zawiercie 3 – 2 Belchatow

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Zawiercie vs Belchatow, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Zawiercie vs Belchatow?