Zawiercie vs Kedzierzyn-Kozle

Zawiercie vs Kedzierzyn-KozleZawiercieKedzierzyn-Kozle

🏐 2024-04-02 – PlusLiga

 

Zawiercie vs Kedzierzyn-Kozle Typy

Możemy szybko spojrzeć na wyniki H2H Zawiercie vs Kedzierzyn-Kozle wraz ze statystykami ligowymi, aby obliczyć prawdopodobne wyniki końcowe tego spotkania siatkarskiego w PlusLiga.

Typy Zawiercie vs Kedzierzyn-Kozle

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Zawiercie vs Kedzierzyn-Kozle w PlusLiga w dniu 2024-04-02. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Typy Zawiercie vs Kedzierzyn-Kozle

Na podstawie statystyk H2H oraz danych dotyczących formy, nasz system przygotował przewidywania dla meczu Zawiercie vs Kedzierzyn-Kozle w PlusLiga w dniu 2024-04-02. Aby zobaczyć nasze wskazówki dotyczące zakładów na zwycięzcę meczu, kliknij przycisk Pokaż Prognozę.

Przed obstawieniem zwycięzcy meczu zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowych statystyk. Najlepiej jest sprawdzić statystyki samodzielnie, korzystając z danych dostarczonych przez VolleyballStats247.com oraz oficjalne strony ligowe, aby następnie wybrać najlepsze opcje zakładów.

Gdzie można obstawić mecz Zawiercie vs Kedzierzyn-Kozle?

Poniżej przedstawiamy kilka rekomendowanych stron internetowych, które umożliwiają stawianie zakładów na zwycięzcę meczu Zawiercie vs Kedzierzyn-Kozle, a także innych zakładów, takich jak Powyżej/Poniżej, Zwycięzca pierwszego seta itd:

etoto www.etoto.pl pzbuk www.pzbuk.pl
stsbet www.sts.pl betx www.betx.pl

Operatorzy ci są polecani na podstawie doświadczenia w branży i opinii użytkowników. Bukmacherzy oferują także bonusy za zapisanie się dla nowych klientów, co jest świetnym rozwiązaniem w przypadku zakładów na siatkówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną i inne dyscypliny sportowe. Obstawiaj odpowiedzialnie. 18+. Obowiązuje regulamin bonusu, oferta dostępna tylko dla nowych graczy.

Zawiercie vs Kedzierzyn-Kozle zapowiedź meczu

Mecz pomiędzy Zawiercie i Kedzierzyn-Kozle, rozgrywany w ramach ligi PlusLiga, rozpocznie się o godzinie 19:00 w dniu 2024-04-02. Drużyna gospodarzy podejdzie do tego meczu z 23 zwycięstwami w ostatnich 28 rozegranych meczach, natomiast Kedzierzyn-Kozle ma na swoim koncie 13 zwycięstwa spośród ostatnich 28 rozegranych meczach.

Jeśli porównamy 4 ostatnich spotkań pomiędzy Zawiercie a Kedzierzyn-Kozle, zauważymy, że Zawiercie ma na swoim koncie 0 zwycięstw, a Kedzierzyn-Kozle – 2 zwycięstwa na wyjeździe.

Zawiercie zajmuje 2 miejsce w lidze krajowej, natomiast Kedzierzyn-Kozle jest na 10 miejscu. W bieżącym sezonie mamy również średnią liczbę setów za i przeciw:

  • Zawiercie ma średni wynik 2.7 setów za na mecz i 1.1 seta przeciwko
  • Kedzierzyn-Kozle ma średni wynik 1.8 setów za na mecz i 1.9 seta przeciwko

Zawiercie vs Kedzierzyn-Kozle Wyniki spotkań bezpośrednich

Poniżej znajduje się tabela, która przedstawia wyniki 4 ostatnich spotkań „Head to Head” pomiędzy Zawiercie i Kedzierzyn-Kozle:

Date Results
2024-01-03 Kedzierzyn-Kozle 1 – 3 Zawiercie
2023-02-25 Zawiercie 0 – 3 Kedzierzyn-Kozle
2023-02-15 Kedzierzyn-Kozle 2 – 3 Zawiercie
2023-02-07 Zawiercie 0 – 3 Kedzierzyn-Kozle

Powyższa tabela zawiera tylko wyniki 4 ostatnich meczów, ale możesz odwiedzić stronę VolleyballStats247, aby zobaczyć więcej wyników meczów i statystyk head-to-head Zawiercie vs Kedzierzyn-Kozle, z aktualną formą drużyny, statystykami ligowymi i średnimi wynikami.

Jakie są wasze komentarze i prognozy dla meczu Zawiercie vs Kedzierzyn-Kozle?