4 Znaczy Więcej

Dostępne dla meczy Premier League (i innych wybranych grach) pokazywanych na żywo w Sky Sports & BT Sport. Jeśli w tym meczu zostanie zdobyte 4 lub więcej goli, otrzymasz dodatkowo 15% w postaci darmowego zakładu do Twojej najwyższej wygranej. Ważne są zakłady postawione na rynki 90 minut, obie drużyny strzelą gole lub wynik meczu i obie drużyny strzelą. Dostępne w pojedynczych zakładach przedmeczowych po kursie 1/5 lub wyższym postawionych na rynek 90 minut (Zakłady Meczowe), Obie drużyny strzelą i wynik meczu oraz obie drużyny strzelą.

W jaki sposób działa Promocja?

4 Znaczy Więcej– tylko mecze Premier League na żywo
– maksymalny bonus w postaci darmowego zakładu 50 £. Obowiązują zasady i warunki dotyczące darmowych zakładów
– wszystkie darmowe zakłady muszą zostać wykorzystane w ciągu 4 dni
– zakłady muszą być składane za pośrednictwem strony internetowej William Hill, za pośrednictwem telefonu komórkowego lub tekstu. Zakłady postawione za pośrednictwem telebetingu i zakładów detalicznych są wykluczone
– zakłady na żywo i wszelkie zakłady rozliczane za pomocą opcji Cash-in w nie będą się kwalifikować
– funkcja Cash in nie będzie dostępna dla zakładów postawionych przy użyciu darmowego zakładu

Odwiedzić William Hill Teraz

Kiedy stawiasz kwalifikujący się zakład pojedynczy (lub pewną liczbę zakładów pojedynczych) na dowolne zakłady meczowe, obie drużyny strzelą gola, (wykluczając obie drużyny, strzelą gola na żywo) lub wynik meczu i obie drużyny strzelą, (oprócz wyniku meczu i obie drużyny strzelą na żywo) na dowolny mecz piłkarski Premier League, który transmitowany jest na żywo na kanałach Sky Sports lub BT Sport (lub jakikolwiek inny mecz, do którego odnosi się niniejsza promocja, o czym poinformujemy was na naszej Witrynie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail, wiadomości Push lub skrzynki odbiorczej na Twoje Konto od czasu do czasu) („Promocja”) w Okresie Promocji („Zakład początkowy”) i:

a) Wygrywasz zakład; i

b) Będzie 4 lub więcej bramek strzelonych w odpowiednim meczu.