Aktywność w Kasynie popłaca

Aktywność w Kasynie w niczym nie różni się od przygotowania formy na lato. Musisz tylkograć w swoje ulubione gry w Kasynie, a każdego dnia otrzymasz nagrodę. Dziś obracasz od 20 do 40 PLN, a jutro dostajesz darmowe spiny. Graj codziennie i uzbieraj do 50 darmowych spinów tygodniowo – czyli nawet 400 w ciągu dwóch miesięcy. Wszystkie wygrane z Darmowych Spinów zostaną dodane jako bonus. Środki znajdujące się na koncie gracza zostaną wykorzystane w pierwszej kolejności, zanim możliwy będzie obrót środków bonusowych z Darmowych Spinów.

Co musisz zrobić aby odebrać darmowe spiny?

1. Zakwalifikuj się 2. Graj regularnie w Kasynie 3. Zdobywaj i ciesz się nagrodami!
Zakwalifikuj się do promocji, klikając przycisk “Zapisz się”. Wystarczy, że zrobisz to raz. Wykonuj codzienne łatwe zadania. Każdego dnia czeka na Ciebie nowe zadanie! Każdego dnia możesz dostać nowe spiny w naszym Kasynie Betsson.
Aby skorzystać z tej oferty, musisz już posiadać konto – załóż konto. Sprawdź poniższą tabelę ze wszystkimi zadaniami i nagrodami. Możesz zdobyć nawet 50 darmowych spinów tygodniowo!

Odwiedzić Betsson Casino Teraz

Aktywność w Kasynie popłacaOferta jest ważna od 00:01 (CET) 07.05.2018 do 23:59 (CET) 01.07.2018. Aby wziąć udział w tej promocji musisz mieszkać w Polsce. Musisz zapisać się do promocji, aby skorzystać z tej oferty. Aby zakwalifikować się do nagrody z wybranej oferty, musisz spełnić wymagania zamieszczone na stronie. Otrzymasz nagrodę za każde zadanie, po spełnieniu wymagań dla danej oferty. Wszystkie nagrody zostaną wypłacone bezpośrednio na konto gracza, po wykonaniu podanego zadania. Betsson jest jedynym moderatorem tej promocji i decyzja Betsson jest ostateczna i wiążąca. Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany warunków i zasad promocji lub jej anulowania w dowolnym momencie bez wcześniejszego uprzedzenia.