Klub darmowych Zakładów Betway

Zapisz się i postaw w przeciągu tygodnia £25 na dowolny trebel a my przyznamy Ci 10 £ darmowego zakładu. Klient musi zapisać sie do promocji poprzez dodany link betway.com/freebetclub/. Jeśli zapiszsz się raz,nie bedziesz musiał powtarzać tego procesu w przyszłosci. Minimalna stawka, aby zakwalifikować się do promocji 25 £ (lub równowartość w innej walucie, patrz niżej). Maksymalna wartość Darmowego zakładu: 10 £ (lub równowartość w innej walucie, patrz niżej).

-zakłady muszą być postawione miedzy sobotą 00:00 BST a piątkiem 23:59 BST aby wliczały sie do promocji w danym tygodniu.

-zakłady nie przechodzą na następny tydzień, promocja restartuje się w każdą sobotę o godzinie 00:00 BST.

-zakady muszą być postawione przy minimalnych kursach 3.00, aby kwalifikowały się do promocji. odnosi się to do łącznej sumy zakładów.

Odwiedzić Betway Teraz

Niewykorzystany darmowy zakład straci ważność po 7 dniach od daty przyznania (o ile nie zostało to określone inaczej w regulaminie danej oferty). Darmowy zakład musi zostać wykorzystany w całości w jednej transakcji/zakładzie. Darmowy zakład nie może być wykorzystany do postawienia zakładów systemowych i złożonych (np. Trixie’s, Patents, Yankees itp.). eśli darmowy zakład zostanie postawiony na wydarzenie, które zostanie odwołane, otrzymasz zwrot stawki w postaci darmowego zakładu. Darmowy zakład nie podlega refundacji, a stawka darmowego zakładu nie jest wliczona do żadnych zwrotów. Maksymalne zyski z jakiegokolwiek darmowego zakładu wynoszą 20,000 £ (lub ekwiwalent w innej walucie).