ZGARNIJ 150 ZŁ W BONUSIE POWITALNYM

Przetestuj swoją sportową wiedzę i rzuć wyzwanie naszym traderom. Niezależnie od tego, czy słuchasz się intuicji, opierasz się na statystykach, czy obstawiasz na ślepo – bonusy Cię nigdy nie wprowadzą w błąd. Cóż, mogą co najwyżej wprowadzić nas, gdy Ty będziesz miał lepszą passę.

man-city-welcome-offer-2017-echo-main-banner-mobile-990x557

  • Otwórz konto w betsafe
  • Wpłać i złóż zakład w wysokości 75 zł po kursie 1.8 lub wyższym
  • Aktywuj swój 150 zł bonus na koncie w zakładce “dostępne bonusy

Wizyta Betsafe teraz

 

Aby otrzymać Bonus Sportowy o wartości 150 zł, Twój pierwszy zakład za prawdziwe pieniądze musi mieć wartość 75 zł lub więcej. „Zakład Kwalifikacyjny” to zakład na dowolne wydarzenie sportowe, którego kurs wynosi co najmniej 1.8. Zakłady systemowe lub zakłady złożone na zawodnika „non-runner”, czyli niestartującego, zakłady „push”, lub zakłady unieważnione nie mogą być Zakładami Kwalifikacyjnymi.

Bonus zostanie dodany do kont graczy w ciągu 24 godzin od chwili rozstrzygnięcia Zakładu Kwalifikacyjnego. Zakład Kwalifikacyjny należy złożyć w ciągu 7 dni od otwarcia konta gracza. Zanim będzie możliwa wypłata środków lub wykorzystanie ich innym produkcie, kwotę bonusu należy obrócić sześć razy po kursie 1.80 lub wyższym w naszym serwisie Zakładów Sportowych (Pre-Match lub na Żywo) w ciągu 7 dni od momentu otrzymania kwoty na konto. W przeciwnym wypadku środki zostaną anulowane.

Oferta bonusowa przeznaczona jest dla nowych klientów mieszkających w Polsce.
Gracz musi złożyć depozyt o wartości min 30 zł. Klienci korzystający z metod płatności Neteller lub Skrill (Moneybookers) nie mogą skorzystać z oferty powitalnej. Jeśli pojawi się jakikolwiek dowód na to, że bonus, darmowy zakład, zakład bez ryzyka, oferta powiększonych kursów przyczynią się do tego, że zakład lub kilka zakładów zagwarantują zyski klientowi lub grupie klientów niezależnie od wyniku, Grupa Betsson Group ma prawo zażądać zwrotu całego bonusu pieniężnego. W takim wypadku Grupa Betsson może także unieważnić darmowe zakłady oraz zakłady bez ryzyka lub jakiekolwiek zakłady złożone za bonus depozytowy.